Úvod > Co chcete dělat? > Wellness Centrum Radlice

Wellness Centrum Radlice

Životní styl
Pohodová sportovní atmosféra na vás čeká ve Wellness Centru Radlice v Praze. Na své si zde přijde každý, kdo vyznává wellness a chce být fit. Vyzkoušet můžete aerobic, pilate, kryokomoru vacu, fitness nebo Solar studio.
  • Aerobic - k dispozici jsou pro vás 3 nové klimatizované aerobní sály, které disponují špičkovou audio sestavou doplněnou o kamerový systém, který přenáší obraz cvičitele.
  • Pilates studio - je zaměřeno na odstraňování a prevenci bolesti zad a krční páteře. Cvičení, které vás učí žít v souladu se svým tělem, zlepšuje fyzickou i psychickou kondici. K dispozici jsou speciální pilates REFORMERY Mve židličky i klasické hodiny na podložkách.
  • Pro zvýšení vaší imunity je tu Kryokomora - zlepšuje imunitní systém, urychluje rehabilitaci, napomáhá při redukci váhy a v boji s celulitidou. Urychluje hojení a je ideálním doplňkem sportovního tréninku.
  • Vacu Studio - specializované studio zaměřeno na formování postavy a odstraňování celulitidy. Je to především efektivní spojení aktivního pohybu a pasivní zdravotně regenerační části, které dělá Vacu studio v Radlicích jedinečné v konkurenci podobně orientovaných zařízení.
  • Solar studio - tři nová solária od společnosti Mega Sun sledují trendy doby a směřují k celistvému zážitku životní pohody se vším co dělá dobře tělu i duchu. Solária disponují systémem šetrného a bezpečného opalování CPI, který zaručuje maximální výkon, ale zároveň je šetrný k vašemu zdraví.
  • Fitness Station - fitness centrum vybavené od společnosti Technogym, disponující systémem měření kondice VO2max.

V areálu SK Motorlet můžete využít také krytý, 25 metrů dlouhý bazén. V letní sezoně je k dispozici zahrada a nerezový venkovní bazének 13x7m s chrličem a masážním roštem. V ceně vstupu do bazénu je také sauna a odpočívárna.

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 10. 2019