Úvod > Co chcete dělat? > Wellness Centrum Radlice
Životní styl

Wellness Centrum Radlice

Pohodová sportovní atmosféra na vás čeká ve Wellness Centru Radlice v Praze. Na své si zde přijde každý, kdo vyznává wellness a chce být fit. Vyzkoušet můžete aerobic, pilate, kryokomoru vacu, fitness nebo Solar studio.
  • Aerobic – k dispozici jsou pro vás 3 nové klimatizované aerobní sály, které disponují špičkovou audio sestavou doplněnou o kamerový systém, který přenáší obraz cvičitele.
  • Pilates studio – je zaměřeno na odstraňování a prevenci bolesti zad a krční páteře. Cvičení, které vás učí žít v souladu se svým tělem, zlepšuje fyzickou i psychickou kondici. K dispozici jsou speciální pilates REFORMERY Mve židličky i klasické hodiny na podložkách.
  • Pro zvýšení vaší imunity je tu Kryokomora – zlepšuje imunitní systém, urychluje rehabilitaci, napomáhá při redukci váhy a v boji s celulitidou. Urychluje hojení a je ideálním doplňkem sportovního tréninku.
  • Vacu Studio – specializované studio zaměřeno na formování postavy a odstraňování celulitidy. Je to především efektivní spojení aktivního pohybu a pasivní zdravotně regenerační části, které dělá Vacu studio v Radlicích jedinečné v konkurenci podobně orientovaných zařízení.
  • Solar studio – tři nová solária od společnosti Mega Sun sledují trendy doby a směřují k celistvému zážitku životní pohody se vším co dělá dobře tělu i duchu. Solária disponují systémem šetrného a bezpečného opalování CPI, který zaručuje maximální výkon, ale zároveň je šetrný k vašemu zdraví.
  • Fitness Station – fitness centrum vybavené od společnosti Technogym, disponující systémem měření kondice VO2max.

V areálu SK Motorlet můžete využít také krytý, 25 metrů dlouhý bazén. V letní sezoně je k dispozici zahrada a nerezový venkovní bazének 13x7m s chrličem a masážním roštem. V ceně vstupu do bazénu je také sauna a odpočívárna.

Zobrazit více

Provozovatel

Wellnes centrum Radlice, s.r.o.

Radlická 298/105
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 251 091 410
Email:
vida@wellnessradl...
WWW:
www.wellnessradli...
GPS:
50,075709 14,407391
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
 

Časová náročnost

1,5 hodiny