!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > La Finestra In Cucina – restaurace v samotném centru Prahy
La Finestra In Cucina - restaurace v samotném centru Prahy
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

La Finestra In Cucina – restaurace v samotném centru Prahy

Kuchařské kurzy pro milovníky italské kuchyně. Naučte se techniku přípravy vašich oblíbených jídel a spolu s kuchaři z restaurací La Finestra a Aromi a z obchodu La Bottega di Aromi objevte kouzlo gastronomických zážitků.
Italská restaurace La Finestra in Cucina se specializuje na přípravu mas pocházejících z bio farem z Itálie, Španělska a USA.

Restaurace byla otevřena v roce 2009 jako druhá restaurace italského šéfkuchaře Riccarda Lucqueho. Hlavní atrakcí restaurace je možnost sledovat mistrovské dílo šéfkuchaře Tomáše Černého, který připravuje vámi vybraný pokrm přímo v srdci kuchyně.

La Finestra se zaměřuje na různé masové speciality. Kromě kulinářského zážitku je jejím cílem vytvořit největší vinotéku kvalitních italských vín v České republice, k čemuž jí slouží za tímto účelem adaptované sklepní prostory.

Objevte kouzlo jedinečného prostoru vinného sklepa restaurace La Finestra a využijte možnost exkluzivního prostředí a soukromí v samotném centru Prahy. Vinný sklep Vám může poskytnout alternativu při uspořádání neformálních setkání, obchodních jednání, rodinných oslav nebo tiskových konferencí. Zúčastněte se kurzů italských vín nebo degustačních večeří, které zde probíhají a nechte se inspirovat k uspořádání Vašich privátních či firemních setkání.

 
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí