Úvod > Co chcete dělat? > La Bodeguita del Medio – kubánský cocktail bar a Music restaurant v Praze
Gurmánská turistika

La Bodeguita del Medio – kubánský cocktail bar a Music restaurant v Praze

Kubánský cocktail bar a Music restaurant v koloniálním stylu staré Havany najdete v centru Prahy nedaleko Staroměstského náměstí. Čeká vás výběr ze 150 druhů míchaných nápojů, krátké i dlouhé karibské drinky, kubánské doutníky i speciality z čerstvých mořských ryb.
Bar se stal prvním Cigar clubem v České republice, kde najdete kubánské doutníky vyhlášených značek. Najdete ze dva originální bary i repliku slavného havanského „Sloopy Joe´s baru“ zhotovenou v Kolumbii.

Music Restaurant a Salon Hemingway nabízí speciality jako mušle, kalamáry či krevety, ale i tradiční jihoamerická a kreolská jídla od mistrů kuchařů. Spájí se tu vůně a chutě kubánských jídel, šťavnatých steaků a čerstvých ryb, karibských míchaných nápojů, aroma kubánských doutníků, rytmy živě hraných melodií kubánského "Qaurteta Havana", spolu s nefalšovanou atmosférou jedné z nejslavnějších havanských hospůdek, jejíž věhlas už dávno překročil hranice kubánského ostrova. Ochutnáte zde speciality od kubánského mistra kuchaře Ariela Bruno a Jaroslava Zahálky oceněného čestným certifikátem Klubu Des chefs des chefs.

Každé úterý, čtvrtek a pátek od 22:00 hodin taneční vystoupení s ukázkami latinsko – amerických tanců v provedení taneční skupiny Tradicion. Každý den zde také hraje živá hudba.
 

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021