Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Four Seasons na Praze 1
Ubytování

Hotel Four Seasons na Praze 1

Pětihvězdičkový hotel Four Seasons se nachází na břehu řeky Vltavy, jen několik kroků od Karlova mostu a pokoje nabízí ten nejlepší výhled na Pražský hrad. Hotel je v historickém centru vás nadchne magickou atmosférou místa a zároveň vysokým standardem poskytovaných služeb.
Překrásný komplex hotelu Four Seasons je schovaný mezi střechami z cihlových tašek na samém okraji Starého Města. Skládá se ze tří historických objektů z barokního, klasicistního a neorenesančního období, propojených novou moderní budovou.

Hotel se 161 pokoji, z nichž 20 je apartmánů, je bohatě dekorován tlumenými barvami a výzdobou z různých historických období. Každý  pokoj má mramorovou koupelnu s hlubokou vanou, oddělenou prosklenou sprchou a samostatnou toaletou, dále televizi s plochou obrazovkou, připojení na iPod a drátový i bezdrátový vysokorychlostní internet.

Hotel Four Seasons nabízí špičkové vybavení a služby, například non-stop donášku jídel do pokoje, non-stop prádelnu, čistírnu a žehlírnu, bezplatné leštění bot přes noc, obchůdek se suvenýry, nekuřácké pokoje, půjčovnu deštníků, dětský koutek s knihovničkou, špičkové fitness služby, oddělenou pánskou a dámskou saunu a komfortní lázeňské služby.
 

Restaurace CottoCrudo

Součástí tohoto hotelu je i restaurace CottoCrudo. Živá italská restaurace, bar a lounge CottoCrudo nabízí tradiční, autentické italské pokrmy v moderním pojetí. CottoCrudo doslova znamená “vařený a syrový” a reprezentuje zcela nový koncept. Ochutnáte zde nejen nejlepší vařené italské pokrmy, ale také báječnou nabídku vysoce kvalitních studených delikates.

Šéfkuchař restaurace CottoCrudo Richard Fuchs klade důraz na sezónní a čerstvé potraviny vysoké kvality a úspěšně obnovuje autentické pokrmy italské kuchyně. Restaurace nabízí Crudo neboli syrový bar s mozzarelou, italskými salami a prosciuttem, čerstvým pečivem a dalším,...
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Four Seasons

Veleslavínova 1098/2a
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 221 427 000
Email:
reservations.prg@...
WWW:
www.fourseasons.c...
GPS:
50,087847 14,414384
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

12,0 hodin