Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Skalní mlýn v Moravském krasu
Ubytování

Hotel Skalní mlýn v Moravském krasu

Hotel Skalní mlýn je tříhvězdičkový hotel s více než sedmdesátiletou tradicí nacházející v srdci Národní přírodní rezervace Moravský kras. Hotel nabízí pěkné ubytování u Macochy v krásném prostředí spojeném se širokou škálou poskytovaných služeb.
Na místě dnešného hotelu se v minulosti nacházel mlýn (zbytky koryta jsou ještě patrné směrem na Punkevní jeskyně). Mimo hotelu zde nyní naleznete také informační středisko s možností zakoupení vstupenek do jeskyní Moravského krasu a prodej jízdenek na vláček a lanovku. Vláček odtud jezdí pravidelně na Punkevní jeskyně.

V hotelu se nachází celkem 42 pokojů s 98 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny tak, aby vyhovovaly modernímu tříhvězdičkovému standardu a poskytly hostům pohodlí. Účelně a moderně zařízené pokoje mají vždy vlastní WC, sprchu, telefon, rádio a televizi. Součástí hotelu je restaurace, večerní restaurace, letní terasy s pravidelným grilováním, výtah, vlastní parkoviště, směnárna a internetový koutek.

Skalní mlýn je ideálním východiskem do Punkevních jeskyní, na Macochu, ke Kateřinské jeskyni v Suchém žlebu, na hrad Blansek, do Ostrova a k jeskyním Balcarka i Výpustek, Jedovnice nebo Blanska. Ve Skalním mlýně vám na výlet zapůjčí také koloběžku, v areálu nechybí ani půjčovna kol.
Zobrazit více

Provozovatel

S.M.K., a.s.

Skalní mlýn 96
678 01 Blansko
Tel.:
42016418113
Tel.:
+420 516 418 114
Email:
info@skalnimlyn.cz
WWW:
www.skalnimlyn.cz
GPS:
49,363707 16,708188
 
 

Vstupné

Cena: 1 190 Kč

Poznámka:Cena za 2lůžkový pokoj/noc.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Olberg Olomučany

Hotel Olberg Olomučany

Olomučany, Jihomoravský kraj