Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Art Nouveau Palace v Praze
Hotel Art Nouveau Palace v Praze
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Hotel Art Nouveau Palace v Praze

Art Nouveau Palace Hotel se nachází přímo v srdci historického centra Prahy. Budova z roku 1909 byla postavena ve stylu vídeňské secese. Hotel nabízí ubytování ve 124 elegantních pokojích s vysokými stropy a stylovým nábytkem, ideálních k odpočinku po náročném dni v ruchu pulzujícího velkoměsta.
Hotel Art Nouveau Palace se nachází v samém srdci památkově chráněném centru Prahy, pouze několik kroků od Václavského i Staroměstského náměstí, Státní Opery i hlavního vlakového nádraží. V hotelu pobývalo mnoho známých osobností, mezi které patří například Ema Destinnová, Enrico Caruso, Alain Delone, Mick Jagger, Tracey Chapman, Cher nebo Uma Thurman.

Ubytovat se můžete v jednom ze 124 elegantních pokojů a suitů; 70 Deluxe dvoulůžkových pokojů, 44 Exekutivních dvoulůžkových pokojů a 10 suitů. Elegantní prostorné pokoje v klasickém stylu mají vysoké stropy, některé z nich jsou s výhledem na město. K dispozici vám zde budou mramorové koupelny s župany a pantoflemi, smaozřejmostí je také vysokorychlostní připojení k internetu.

Navštívit zde můžete také restauraci Gourmet Club, která vás okouzlí příjemnou atmosférou anglického klubu z přelomu minulého století, dokreslenou živou hrou na piano a krbem. Restaurace Gourmet Club se díky skvělé gastronomii a servisu umístila mezi deseti nejlepšími mezinárodními restauracemi v Praze a hostila takové osobnosti jako je Bob Dylan, Louis Armstrong, Jacqueline Onassis Kennedy, Gina Lollobrigida a mnoho dalších osobností.