!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Hostel Rosemary na Praze 1
Hostel Rosemary na Praze 1
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> Budova
+ Přidat foto

Hostel Rosemary na Praze 1

Ubytování
Levné ubytování v centru Prahy pro jednotlivce, páry, rodiny i skupiny. Ubytovat se můžete jak v pokojích s vlastní koupelnou a kuchyní, tak také ve společných pokojích se společnoým sociálním zařízením.
Hostel Rosemary se nachází přímo v centru Prahy, na Starém Městě. Ubytovat se můžete v 1-8lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a plně vybavenou kuchyní, anebo 1-6lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením a společnou kuchyní. K dispozici jsou zde také apartmány (2+2 , 2+4, 5+5).

Recepce je otevřena denně od 8 do 19 hodin. Můžete si tam koupit nápoje, chipsy, lístky na MHD, známky, najdete zde také místnost na zavazadla. Motorizovaní turisté ocení možnost parkovaní v garažích  (450 Kč za auto na den). Tuto službu je nutné objednat nepozději 3 dny před příjezdem.

Všechny památky jsou odtud pěšky dostupné. Za 5 minut jste od hostelu na Staroměstském náměstí, 2 min. pešky trvá cesta na Václavské náměstí a asi 1 minutu je to na Hlavní nádraží.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019