Úvod > Co chcete dělat? > Fusion hotel – unikátní v centru Prahy
Zážitky

Fusion hotel – unikátní v centru Prahy

Budova na rohu Panské a Jindřišské ulice byla původně navržena architektem J. Gočárem pro banku. Dnes zde sídlí velmi netradiční hotel, vytvořený v uvolněném funky duchu – hotel Fusion v sobě spojuje nekonvenční design a uvolněnost.

Koncepce a interiér hotelu vznikl ve spolupráci s úspěšnými mladými českými designéry Romanem Vrtiškou a Vladimírem Žákem, kteří vytvořili hotel ve stylu „sociální síť na živo“ pro mladé. Hotel má hned několik technologických vychytávek: check-in můžete udělat přes iPad, k dispozici je místnost, kde můžete zdarma přes Skype zavolat komukoli, bar s názvem 360° bar & lounge se otáčí o 360 stupňů a rychlost otáčení lze regulovat. Bar je k dispozici i veřejnosti a hrávají tu DJs.

Ale i další nápady mladých designerů a výtvarníků stojí za zmínku – vedle sebe tu stojí nábytek z bazaru a designové kousky, které spolu ladí. Najdete zde také stolky z "uříznutých štaflí" nebo závěsné garážové lampy v koupelnách i v pokojích. V laundromatu se zase setkáte se starými sklopnými židlemi z biografu.

Zajímavá je také hotelová kuchyně, která se nachází v podzemí, a protože budova je bývalou bankou, vaří se ve velkém trezoru. V hotelu byla také zřízena „polévkárna“, kde si na nejrůznějších polévkách pochutnáte již od 28 Kč. V hotelu najdete 88 místností rozdělených do 1 bytu, 7 studií, 38 standardních místností, 11 skládacích ložnic a 31 nocleháren. Hotel se nachází v samotném centru Prahy pár kroků od Václavského náměstí.

Provozovatel

Hotel Fusion

Panská 9
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 226 222 800
Email:
info@fusionhotels...
WWW:
www.fusionhotels.com
GPS:
50,084019 14,427933
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí