Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Hostel Elf Praha
Ubytování

Hostel Elf Praha

Hostel Elf je fenomenální hostel s živou, pulzující a nezapomenutelnou atmosférou. Vznikl v roce 2000 a patří mezi první celoročně otevřené pražské hostely. Prošel mnoha rekonstrukcemi a nyní nabízí velice pohodlné, čisté a komfortní ubytování.
Hostel Elf vás vtáhne do přátelského a cestovatelského prostředí plného různých akcí. Zdejší chloubou je venkovní terasa a společenská místnost, kde můžete s ostatními baťůžkáři zažít mnoho legrace. Pivo, které se zde prodává na recepci, jistě zlepší vaše komunikační schopnosti.

Můžete si vybrat z mnoha pokojů, od malých privátů až po 6 -12lůžkové dormitory. V ceně ubytování nechybí snídaně formou bufetu a neomezená WIFI, která je k dispozici v celém prostoru hostelu. Je zde plně vybavená kuchyň, počítače a mnoho dalších věcí, které vám zpříjemní pobyt mimo domov.

Hostel se nachází se na Žižkově, jen 20 minut pěšky od Václavského náměstí a 10 minut od Hlavního nádraží. Ze zahrady hostelu je vstup do parku Vítkov s Národním památníkem a jezdeckou sochou Jana Žižky z Trocnova. Elf je prostě hostel se skvělou atmosférou, vhodný především pro studenty a mladé cestovatele.

Provozovatel

Hostel Elf

Husitská 11
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 222 540 963
Tel.:
+420 737 246 480
Email:
info@hostelelf.com
WWW:
www.hostelelf.com...
GPS:
50,086972 14,445782
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:800 Kč/2lůžkový pokoj (cena za osobu)

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Cécile Da Costa: Zero etc.

Vhodné pro děti od osmi let!Můžeme si vyprávět krásné příběhy, i když čelíme katastrofě? Performance-dialog Cécile Da Costa, její osmileté dcery Thelmy a performera Lukáše Karáska.
Praha, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Cyrila a Metoděje v Karlíně

Betlémská krajina je namalovaná na plátně zavěšeném na zeď. Konstrukce jeskyně je ze dřeva.
Praha 8, Praha

Adventní galakoncert v Hudebním divadle Karlín

Slovenské pop-operní trio GIOIA ve složení Peter Ševčík, Martin Vetrák, Matej Vaník a Eva Urbanová, operní pěvkyně a sólista Národního divadla v Praze.
Praha, Praha

Signal festival 2023

Jedenáctý ročník Signal Festivalu proběhne v termínu od 12. do 15. října 2023. Jeho tématem bude věda, technologie, umění a společnost. Nebudou chybět umělecké instalace, videomapingy a projekce.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Vojenský historický ústav v Praze

Vojenský historický ústav je vědecko výzkumné, muzejní a knihovní zařízení resortu Ministerstva obrany. Jeho posláním je soustavně a cílevědomě shromažďovat písemné a hmotné památky k dějinám našeho vojenství a armády, odborně o tyto fondy a sbírky pečovat, vědecky je zkoumat a zpracovávat.
Praha 3, Praha

Armádní muzeum Žižkov – Památník národního osvobození na Vítkově

Armádní muzeum Žižkov se po kompletní rekonstrukci otevřelo v říjnu 2022. V expozici si prohlédnete vojenské dějiny od prvopočátků do současnosti. Zažijte pocity, které prožívali naši vojáci v zákopech 1. světové války, vstupte rovnou do vřavy bojů.
Praha 3, Praha

Unikněte z nukleárního bunkru

Zažijte strhující dobrodružství v atmosféře ponurých 50. let. Vloupejte se do nukleárního bunkru, vypátrejte tajné dokumenty a unikněte před agenty KGB!
Praha, Praha

Galerie Polagraph

Polagraph je prostor zaměřený na fotografii chemickou, instantní (tedy Polaroid) a klasickou analogovou.
Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U sedláka na Praze 3

Moderní česká restaurace U sedláka nabízí posezení v příjemném prostředí, vynikající kuchyni vedenou špičkovým šefkuchařem, širokým sortimentem domácích nápojů a osobitý přístup týmu.
Praha 3, Praha

Apartmány Visit in Prague

Apartmány nabízejí kombinaci pohodlného a nadstandardně vybaveného ubytování za výhodné ceny, se všemi významnými pamětihodnostmi Prahy na dosah ruky.
Praha 3, Praha

Sou100 Žižkov

Samotné slovo „sousto“ evokuje v každém člověku kousek něčeho dobrého. Je to sousto výtečného jídla. Restauraci jsme otevřeli v roce 2018, tedy v roce 100. výročí založení republiky. Není to náhoda, na toto výročí navazujeme úctou k tradici a zároveň otevíráme současnou éru s moderní kuchyní.
Praha 3, Praha

Café Pavlač na Žižkově

Bohaté snídaně, polední menu, lehké večeře, domácí dezerty, limonády z čerstvého ovoce. Bar ve tvaru ležaté osmičky, poklidná zahrádka ve vnitrobloku a místo pro současné umění Galerie 35M2. To vše a nejen to najdete v rodinné kavárně Café Pavlač.
Praha 3, Praha