Úvod > Co chcete dělat? > Hostel Elf Praha

Hostel Elf Praha

Ubytování
Hostel Elf je fenomenální hostel s živou, pulzující a nezapomenutelnou atmosférou. Vznikl v roce 2000 a patří mezi první celoročně otevřené pražské hostely. Prošel mnoha rekonstrukcemi a nyní nabízí velice pohodlné, čisté a komfortní ubytování.
Hostel Elf vás vtáhne do přátelského a cestovatelského prostředí plného různých akcí. Zdejší chloubou je venkovní terasa a společenská místnost, kde můžete s ostatními baťůžkáři zažít mnoho legrace. Pivo, které se zde prodává na recepci, jistě zlepší vaše komunikační schopnosti.

Můžete si vybrat z mnoha pokojů, od malých privátů až po 6 -12lůžkové dormitory. V ceně ubytování nechybí snídaně formou bufetu a neomezená WIFI, která je k dispozici v celém prostoru hostelu. Je zde plně vybavená kuchyň, počítače a mnoho dalších věcí, které vám zpříjemní pobyt mimo domov.

Hostel se nachází se na Žižkově, jen 20 minut pěšky od Václavského náměstí a 10 minut od Hlavního nádraží. Ze zahrady hostelu je vstup do parku Vítkov s Národním památníkem a jezdeckou sochou Jana Žižky z Trocnova. Elf je prostě hostel se skvělou atmosférou, vhodný především pro studenty a mladé cestovatele.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 8. 2020