!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pohodlí Prokop Boutique Hotelu v Praze
Gurmánská turistika

Pohodlí Prokop Boutique Hotelu v Praze

Prokop Boutique Hotel se nachází v klidném prostředí nedaleko historického jádra Prahy. V interiéru majestátní budovy hotelu se snoubí graciézní atmosféra Prahy 30. let s moderním designem, a propůjčuje tak hotelu jeho typickou elegantní nadčasovost.
Každý ze 78 pokojů představuje jedinečné umělecké dílo českých designerů a je místem, kde se vytříbený styl a komfort doplňují v dokonalé symbióze. Všechny pokoje jsou vybaveny nastavitelnou klimatizací, kterou lze libovolně regulovat.

Prostorná neformální restaurace v přízemí hotelu si vás jistě získá pochoutkami tradiční české i mezinárodní kuchyně. Po ránu se můžete těšit na šálek dobré kávy na účet podniku a vydatnou snídani ve formě švédských stolů s širokou nabídkou studených i teplých pokrmů.

Hosté zcela jistě ocení klidnou příjemnou atmosféru v retro stylu zařízené knihovny s příjemným krbem a elegantním Lobby Barem s pohodlnými koženými křesly. Zahradní terasa skýtá příjemnou a klidnou atmosféru uprostřed zeleně. Nabízí diskrétní prostředí a je ideální pro coffee breaky, zahradní párty a další příležitosti.

V prostorách hotelu se nachází tři moderní konferenční místnosti s různou kapacitou.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí