Úvod > Co chcete dělat? > Gurmánská turistika > Arthur's Pub v Karlíně
Gurmánská turistika

Arthur's Pub v Karlíně

Říká to každý, ale my to myslíme vážně – na kvalitních lokálních surovinách si zakládáme. A nejen na jejich kvalitě, ale také na původu a způsobu zpracování. Menu obměňujeme podle sezóny, aby bylo vše čerstvé a dostupné.
Chcete povečeřet ve stylu fine dining? Hledáte místo, kde si k pivním speciálům můžete dopřát chuťovky lepší než nakládaný hermelín? Jdete za nevšedními drinky, stylovým prostředím a přátelskou obsluhou? Bezva! Záleží vám v jídle nejen na kvalitě, ale i na etice? Voilà, Arthur’s Pub je místem pro vás!

Kvalitní, čerstvé, sezónní, ekologické, etické, domácí, lokální… Líbivá hesla, která pro jejich atraktivní vyznění slibuje kdejaká restaurace. Pro nás to však nejsou planá klišé. Jsou to naše hodnoty, které se promítají do každého sousta, které si u nás vychutnáte.
 

Unikátní drinky a největší bar v Karlíně...

Nejen jídlo u nás hraje prim. Stejné umístění na žebříčku důležitosti zabírají drinky, a to od obyčejné vody až po vytříbenou whiskey. Nechceme, aby byly pouhým doplňkem k jídlu, nýbrž plnohodnotnou položkou na vašem stole. Proto u nás najdete unikátní nevšední drinky a koktejly, co zaženou nejen žízeň, ale oblaží i další smysly. Tradice je tradice, ale my rádi experimentujeme! A za kvalitu ručíme klidně novým drinkem!

Karlínský masopust 2023

20. ročník Karlínského masopustu. Odpoledne nabité masopustní zábavou: kapely, divadla, nejen masopustní pochoutky, karneval, průvod masek, aktivity pro děti a mnoho dalšího.
Praha 8, Praha

Strážce města – expozice ve Svatomikulášské městské zvonici

Stálá expozice ve Svatomikulášské městské zvonici.
Praha 1, Praha

Procházka dolním Žižkovem s návštěvou Betlémské kaple

O tom, že Žižkov je svéráznou městskou čtvrtí, asi netřeba nikoho přesvědčovat. Jak se Žižkov proměňoval od poloviny 19. století a v čem vůbec spočívá jeho genius loci?
Praha 3, Praha

Country fontána 2023

Největší country festival v České republice. 
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

8gallery v Praze

Karlínská galerie se věnuje prezentaci tvorby významných českých autorů od poloviny 20. století až po současnost.
Praha 8, Praha

Škola plavání a triatlonu

Organizujeme kempy pro plavání, triatlon a další vytrvalostní sporty pro všechny výkonnostní a věkové kategorie. Chcete zkusit triatlon? Absolvovat první triatlon je snazší, než si myslíte.
Praha 8, Praha

Kasárna Karlín

Kasárna Karlín jsou obřím komplexem dvou historických budov v centru metropole, kde do roku 2008 sídlily některé složky armády a cizinecké policie. Téměř deset let hledal opuštěný areál své využití. Nyní se o areál stará a postupně jej renovuje kulturní spolek Pražské centrum.
Praha 8, Praha

Karlínská synagoga

Byla postavena v novorománském slohu v roce 1861 pro místní zámožnou karlínskou židovskou komunitu.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

In Loco Florenc restaurant

Restaurace In Loco Florenc nabízí poctivou českou i mezinárodní kuchyni.
Praha 8, Praha

Gate Restaurant

Moderní stylová restaurace nabízí mnohem víc než jen kvalitní jídla české a zahraniční kuchyně i velký výběr nápojů a vín. Je zde také velmi příjemné prostředí a personál, pro který je důležitá především spokojenost hostů.
Praha 8, Praha

Delice Cafe – návštěva dokonalé kavárny v Praze

Všechno je tady trochu jinak. Za dortíky, které Delice Cafe nabízí, se jinak jezdí hodně daleko, často až někam do evropských metropolí. Připraví vám zde kávu podle těch nejlepších světových standardů a především přesně podle vašeho přání.
Praha 8, Praha

Nejen Bistro

Restauraci Nejen Bistro najdou hosté v dynamicky se rozvíjejícím pražském Karlíně. Tak trochu v centru i mimo něj.
Praha 8, Praha