Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace U sedláka na Praze 3
Interiér vrchní patro
"> Interiér vrchní patro "> Veprový kotlet na lávovém grilu s omáckou demi glace a opecenými grenaillemi "> Interiér vrchní patro "> Interiér vrchní patro "> Interiér spodní patro "> Interiér spodní patro "> Námi delané hovezí carpacio z mladého býcka s petrželkovým pestem a hoblinkami parmazánu podávaný s domácím tymiánovým chlebem "> Grilovaný filet okouna rícního na lávovém grilu a hráškové risotto arborio "> Teplý cokoládový dortík s malinovou omáckou "> Domácí pecený caj z jablek s muškátovým oríškem, skoricí a hrebíckem (podáváme s medem a citronem)
Přidat foto
Gurmánská turistika

Restaurace U sedláka na Praze 3

Moderní česká restaurace U sedláka nabízí posezení v příjemném prostředí, vynikající kuchyni vedenou špičkovým šefkuchařem, širokým sortimentem domácích nápojů a osobitý přístup týmu.
Hledáte čistou, útulnou restauraci na Praze 3? Překrásný interiér, který na vás dýchne kus venkova v kombinaci s lahodnou kuchyní a výborným pitím, to je restaurace U sedláka.

Naše prvotřídní pokrmy připravujeme jen a zásadně z vybraných čerstvých surovin od českých dodavatelů. Připravujeme sezonní menu. Jsme specialisté na zvěřinu, ryby a masa připravovaná výhradně na lávovém grilu. Snažíme se o to dát moderní tvář české kuchyni a vařit srdcem.

Naši výborní barmani vás rádi osvěží spoustou druhů domácích limonád a ice tea. Pro milovníky vín nabízí široký sortiment moravských vín a sektů. A v neposlední řadě se nechte nalákat na domácí hustou horkou čokoládu připravovanou bez jakýchkoliv konzervantů.
 

Provozovatel

Restaurace U sedláka

Jeronýmova 576/4
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 230 234 333
Email:
restaurace.usedla...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
restaurace-usedla...
GPS:
50,086357 14,448507
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
 

Ubytování a restaurace v okolí