Úvod > Co chcete dělat? > Geekárna – netradiční café bar plný sci-fi a fantasy v Praze
Životní styl

Geekárna – netradiční café bar plný sci-fi a fantasy v Praze

Netradiční café bar plný sci-fi a fantasy, kde se setkávají různí tvorové z odlišných světů a planet, občas i ze Země, naleznete na Smíchově. Komiksové prostředí a příjemná obsluha vás přenesou do jiného světa, odkud se nebudete chtít vrátit zpět.
Nekuřácké prostory nabízejí útočiště až pro 60 lidí v přední části a kapacita zadního salónku dosahuje k 25 geekům.
 
Místo, kde se potkávají všechny fandomy, geekové a nadšenci slouží nejen jako kavárna, ale také jako společenská klubovna. Návštěvníci mají možnost zapůjčení nějaké tematické knihy, časopisu nebo různých her. Vybírat můžete z 83 deskových a karetních her, takže nuda určitě nehrozí.
 
Pokud vás při hraní přepadne hlad, určitě se bát nemusíte. Nabídnout si můžete pizzu, utopence nebo třeba hermelín. Nápojový lístek nabízí široký sortiment, kde si vybere opravdu každý. Ochutnat můžete například 3 druhy piva, tematické geeky drinky do stovky nebo vyzkoušet i něco ze sezónní nabídky.
 
Geekárně se také pravidelně pořádají tematické akce s kostýmy, večery s deskovými hrami nebo třeba workshopy či promítání. A tak neváhejte a navštivte tento celoroční con!