Úvod > Co chcete dělat? > Forbidden Spot
Forbidden Spot
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Kultura

Forbidden Spot

Unikátní prostory, kde se střetává pouliční umění s módou, gastronomií ale především originalitou, se nachází v pražských Holešovicích ve funkcionalistické budově staré přes 80. let, jež na první pohled nemusí vůbec zaujmout. To, co ukrývá ve svém nitru, stojí za návštěvu!
Zakladatelem projektu je Tino Hrnčiar, který ke svým aktivitám a firmě Life is Porn přidal také Forbidden Taste a Forbidden Spot. Právě Forbidden Taste se zde prezentuje svým ateliérem a dává možnost okusit něco dobrého k jídlu či pití. Pokud ale čekáte klasický talíř, jste na omylu. Nevšední zážitek v podobě servírování pokrmu v malém květináčku je zde skutečností. Vychutnat si můžete široký výběr zajímavého sortimentu od hlavních jídel přes dezerty až po drinky.

V samotných útrobách budovy, tedy první části Forbidden Spotu se nalézá místnost, která je pomalovaná všemi odstíny barev. Prostory mohou být vhodné například na různé umělecké či fotografické výstavy. Nechybí ani originálně zařízené toalety. Ve vedlejší rozlehlejší místnosti narazíte na černou podlahu, prosklenou střechu nebo například barové pulty, kavárenský koutek, místa na sezení nebo mini U-rampu.
Stále rozvíjející se holešovická část Prahy má stále co nabídnout. Toto místo má obrovský potenciál a uvidíme v budoucnu, zda bude sloužit pro setkávání mnoha subkultur, propagaci kolekcí či jiných kulturních událostí nebo všeho najednou?

Pro veřejnost je otevřeno každý pracovní den od 11:11 hodin.