Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Factory Pro – fitness v Praze na Smíchově a na Hradčanské
Životní styl

Factory Pro – fitness v Praze na Smíchově a na Hradčanské

Společnost Factory Pro je poskytovatelem služeb v oblasti fitness a wellness od roku 1999. Klientům poskytujeme komfortní, příjemné a čisté prostředí, s technickým zázemím klubů vyšší kategorie. Vybrat si můžete z poboček na Smíchově nebo Hradčanské v Praze.
Factory Pro nabízí nově zrekonstruovanou, plně klimatizovanou posilovnu na Smíchově (Nádražní 762/32), atraktivní vedené lekce s nejlepšími instruktory a relaxační zónu pro váš odpočinek.

Další pobočku můžete navštívit přímo u metra Hradčanská (Milady Horákové 116/109 – Metro Hradčanská (budova ORCO, přímo nad stanicí metra Hradčanská). Zde naleznete prostornou, klimatizovanou posilovnu vybavenou nejlepšími profesionálními stroji.
 

Posilovna

Od každé značky strojů jsme vybrali ty nejlepší. Najdete u nás prémiovou řadu nakládacích a cihličkových strojů Gym 80, jejichž benefit je zejména v tom, že strany mohou pracovat nezávisle na sobě a pomáhají tak vyrovnávat rozdíly mezi silnější a slabší polovinou těla. Dále skvělé kladkové stroje Human Sport určené pro efektivní a funkční trénink celého těla. Komfortní a efektivní řadu strojů Inspiration od amerického výrobce Star Trac a základní řadu cihličkových strojů od předního českého výrobce Grün Sport. Všechny naše stroje jsou navrženy pro přirozené, jednoduché a efektivní posilování všech partií vašeho těla.
 

Kardio

Velmi oblíbená část fitnessu zaměřená na posílení fyzické kondice a kardiovaskulárního systému. V kombinaci s vhodným stravovacím režimem a přiměřenou intenzitou tepové frekvence je kardio trénink velmi účinný též při redukci hmotnosti. Naše kardio je vybavené běhacími pásy, cross trainnery, veslovacími trenažery, rotopedy a spinnery. Všechny stroje mají snadné ovládání nastavení rychlosti, úhlu sklonu, měřiče tepové frekvence.
 

Hard & Heavy pouze na Smíchově

V populární těžké zóně můžete tvrdě zatrénovat s požitím čtyřech klecí od společnosti Life Fitness. Klece Hammer Strength jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí na svém těle tvrdě pracovat, protože jde o silový, dynamický trénink celého těla. Trénují na nich úspěšné sportovní týmy po celém světě, zejména v Americe jsou nedílnou součástí tvrdého tréninku fotbalistů, ragbistů a atletů a dalších sportovců. Svůj silový, vzpěračský trénink si můžete užít i na olympijské platformě určené k tlumení nárazů při dopadech a odhozech vzpěračské činky naložené kotouči. Dále jsou k dispozici, tři multifunkční posilovací stroje a osm lavic na bench press.
 

Funkční zóna pouze na Smíchově

Funkční zóna je platformou pro mnoho variant funkčních tréninků: s vlastním tělem, s náčiním a nářadím jako jsou kettlebely, medicinbally,pneumatika na přehazování, funkční konstrukce od firmy Eleiko pro různé druhy shybů, muscle upů a dalších typů funkčního cvičení. Cílem funkčního tréninku je schopnost těla účelně využít svůj potenciál síly, rychlosti a koordinace. Získat dovednost ovládat své tělo a spokojenost s jeho funkčností. K dispozici jsou zde i tři stojany s jednoručními činkami od 2 do 55 kg.


Osobní tréninky

S osobním trenérem můžete dosáhnout svých fitness cílů rychleji, efektivně a zdravě. Chcete opravdu začít a pustit se do toho? Rádi byste se naučili cvičit jednou pro vždy správně? Naši osobní trenéři vám radi pomohou a poradí.
 

Strečink zóna

Před začátkem každého tréniku je důležité tělo připravit na následující zátěž vhodným zahřátím, protahovacím cvičením, rozhýbat klouby, svaly a jejich úpony aby pak nedošlo k jejich požkození. Zrovna tak je velmi důležité každý trénink zakončit důsledným strečinkem celého těla a obzvlášť posilovaných partií. A právě k tomu je určená naš strečinková zóna, kde si můžetezapůjčit Bosu, TRX, kettlebelly, overbally a jiné pomůcky.

Trail Running Cup – běžecký seriál

Tradiční trailový běžecký pohár s historií již od roku 2011. V seriálu trailových běžeckých závodů Trail Running Cup si každý najde svoji trať. Vzdálenosti 7 až 50 kilometrů a nezapomínáme ani na tratě pro nejmenší.
Praha, Praha

Pivo na Náplavce 2024

Tradiční festival 50 mikro a minipivovarů na náplavce Rašínova nábřeží v Praze 2 se bude konat letos po dvanácté! V pátek 14. a v sobotu 15. června 2024. Bohatá gastronomie a živá hudba. 12. ročník!
Praha 2, Praha

FOK na Vyšehradě

Slavnostní koncert Pražských symfoniků k dosaženému 90. výročí existence v nádherných kulisách vyšehradských zahrad.
Praha, Praha

Historický vlak Praha – Mariánské Lázně a zpět

Zvláštní jízda historického vlaku z Prahy přes Plzeň do Mariánských Lázní a zpět, s pobytem cca 5 hodin na návštěvu města. Seznamte se s krásou a nezapomenutelnou atmosférou Mariánských Lázní.
Praha 5, Praha

Retro vlakem do pivovaru Chodovar

Historický rychlík z Prahy do pivovaru Chodovar na pravou chodskou zabíjačku s doprovodným programem. Zabíjačkové pivo a vepřové hody! Lokomotiva T478.1 "Bardotka" a retro vozy. Další zastávky pro nástup: Beroun a Plzeň.
Praha 5, Praha

Křivoklátský rychlík

Hrad Křivoklát otevírá své brány a zve k oslavám jara! Navštivte královský hrad Křivoklát ve velikonoční náladě. Velikonoční program nabídne návštěvníkům samostatné prohlídky hradních interiérů a vystoupení pro děti i dospělé.
Praha 5, Praha

Historický vlak Praha – Temelín a zpět

Jízda na železniční vlečku jaderné elektrárny. Prohlídka informačního centra. Průjezd trati Číčenice – Temelín bez pravidelné osobní dopravy.
Praha 5, Praha

Kurzy historického tance v Praze

Zveme všechny milovníky tance a pohybových aktivit na celoroční seminář historických tanců pro začátečníky i mírně pokročilé. Taneční lekce probíhají každé pondělí v Praze 2 pod Vyšehradem.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Smíchovské nádraží – druhé největší nádraží v Praze

Dne 14. 7. 1862 se na západním okraji Prahy, tehdy ještě samostatné obce Smíchov, otevřelo nádraží České západní dráhy, které zde v pozměněné podobě funguje dodnes. Vlaky odtud jedou například do Plzně, Písku, Mariánských Lázní, Č. Budějovic, Chebu nebo Mnichova. Začíná zde také Pražský Semmering.
Praha 5, Praha

Apartmány Smíchov

Objevte Apartmány Smíchov a v privátních prostorech a dopřejte svému tělu patřičný odpočinek .
Praha 5, Praha

IQ pohyb

V našem centru se zaměřujeme na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce s vámi je výuka inteligentního pohybu, využitelná nejen při všech sportovních aktivitách, ale i v běžném životě, jako prevence proti možným civilizačním onemocněním.
Praha 5, Praha

Vyhlídkové plavby s Vltava Fishing

Společnost Vltava-Fishing pořádá vyhlídkové plavby Prahou a celou vltavskou kaskádou až po Orlík. Kdo neviděl krásu noční Prahy z hladiny Vltavy jako by nežil.
Praha, Praha

Přístav Praha Smíchov – ochranný přístav na Vltavě

Smíchovský přístav byl vybudován na smíchovské straně Vltavy mezi lety 1899–1903 jako ochranný vorový přístav. Dnes se na jeho místě nachází přístav malých plavidel, tábořiště karavanů a sportovní plochy.
Praha 5, Praha

Lukostřelba v areálu Císařská louka

Lukostřelba dodává klid a pohodu, vyžaduje schopnost koncentrace.
Praha, Praha

Paintball v Praze 4

Pražské paintballové hřiště se nachází v těsné blízkosti centra Prahy. Hřiště má výbornou dostupnost jak autem, tak i MHD. Paintball areál se skládá ze tří samostatných hřišť, přičemž každé je postaveno v jiném stylu – hrad a podhradí, moderní město a apokalyptickou scenérii.
Praha 5, Praha

Kurzy bruslení pro dospělé i děti

Pravidelné i jednorázové kurzy in-line bruslení pro začínající i pokročilé, kteří se chtějí jen něco nového přiučit.
Praha 13, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Thajská restaurace PureThai – Nae's Takeaway v Praze

Autentické thajské street food přímo z ulic Thajska můžete ochutnat v restauraci na Smíchově v Praze. Ve všední dny připravují polední menu.
Praha 5, Praha

Caravan Park Camping Císařská louka Praha

Caravan Park nabízí možnost kempování s karavanem, obytným vozem nebo stanem. Camp je celý oplocený a plně vybavený. Prostor kempu je hlídaný, máme travnaté plochy k rekreaci a sportu a tiché prostředí oddělené z obou stran Vltavou.
Praha 5, Praha

Vinice u Starého purkrabství na Vyšehradě

V roce 2006 vznikly v jihozápadní části Vyšehradu, u Starého purkrabství, tři malé vinice. Tradice středověkého vinohradnictví se vrátila opět po třech stoletích.
Praha 2, Praha

Houseboat botel Lofi – netradiční ubytování v srdci Prahy

Unikátní houseboat nabízí opravdový komfort. Spodní palubu tvoří přední a zadní terasa, široké ochozy a z velké části prosklená přední nástavba. Pro zájemce je tak připravena forma jedinečného ubytování v privátním luxusu se strategickým umístěním v blízkosti historického centra Prahy.
Praha 4, Praha

Restaurace Rest. sním či jím

Restaurace Rest. se nachází na Podolském nábřeží, na pravém břehu Vltavy pod Vyšehradem.
Praha 4, Praha

Praguecamp na Císařské louce

Jedinečně umístěný a mnoha lety prověřený kemp se nachází na jednom z pražských ostrovů jen 1 km od centra Prahy. Příjemné ubytování v klidném prostředí poskytuje zázemí všem typům cestovatelů, ať už cestujete obytným autem, karavanem nebo jen se stanem nebo batohem.
Praha 5, Praha

Kayak Beach Bar – sauna a vířivka s výhledem na Pražský hrad

Zažijte jedinečnou atmosféru ve vířivce pod širým nebem a v sauně s výhledem na Pražský hrad a Vyšehrad. Na plovoucím pontonu Kayak Beach Bar si užijete romantický večer i netradiční akci s přáteli. Jedinečný zážitek v centru Prahy!
Praha 2, Praha

Cukrárna Hájek & Hájková – Na Knížecí

Nová pobočka oblíbené cukrárny Hájek & Hájková byla otevřena v Praze přímo u autobusové a tramvajové zastávky Na Knížecí.
Praha 5, Praha