!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Factory Pro - úspěšný fitness koncept
Životní styl

Factory Pro - úspěšný fitness koncept

Factory Pro své první fitness centrum otevřelo v Praze už v roce 1999. Kromě profesionálního vybavení posilovny přinášíme také kruhový trénink, oddělenou část pro ženy a prostornou strečinkovou zónu.
Více než 50 tisíc spokojených zákazníků poznalo, že ve fitness centrech Factory Pro na Smíchově, Černém Mostě, Karlíně nebo Českých Budějovicích mohou nejen cvičit a relaxovat, ale také navazovat nová přátelství a trávit příjemné chvíle.

Nabízíme vám posilovnu vybavenou stroji Grünsport na ploše 900 m².

Factory Pro myslí i na ženy, a proto přichází s jedinečnou nabídkou určenou speciálně a výhradně pro ně.

Staňte se členkami našeho klubu a získáte nejen vstup do celého Factory Pro, ale i do speciální zóny určené výhradně vám ženám. To vše jen za 480 Kč měsíčně. Cvičení žen je specifické, a proto potřebuje svůj individuální přístup. Fitness pro ženy přichází s možným řešením. Fitness část pro ženy je vybavena třemi zónami, které zaručí maximální efekt cvičení. V první zóně jsou cardio trenažéry, druhá zóna nabízí speciální kruhový trénink a třetí zóna je určena na stretching.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 11. 2019