Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Factory Pro – fitness v Praze na Smíchově a na Hradčanské
Životní styl

Factory Pro – fitness v Praze na Smíchově a na Hradčanské

Společnost Factory Pro je poskytovatelem služeb v oblasti fitness a wellness od roku 1999. Klientům poskytujeme komfortní, příjemné a čisté prostředí, s technickým zázemím klubů vyšší kategorie. Vybrat si můžete z poboček na Smíchově nebo Hradčanské v Praze.
Factory Pro nabízí nově zrekonstruovanou, plně klimatizovanou posilovnu na Smíchově (Nádražní 762/32), atraktivní vedené lekce s nejlepšími instruktory a relaxační zónu pro váš odpočinek.

Další pobočku můžete navštívit přímo u metra Hradčanská (Milady Horákové 116/109 – Metro Hradčanská (budova ORCO, přímo nad stanicí metra Hradčanská). Zde naleznete prostornou, klimatizovanou posilovnu vybavenou nejlepšími profesionálními stroji.
 

Posilovna

Od každé značky strojů jsme vybrali ty nejlepší. Najdete u nás prémiovou řadu nakládacích a cihličkových strojů Gym 80, jejichž benefit je zejména v tom, že strany mohou pracovat nezávisle na sobě a pomáhají tak vyrovnávat rozdíly mezi silnější a slabší polovinou těla. Dále skvělé kladkové stroje Human Sport určené pro efektivní a funkční trénink celého těla. Komfortní a efektivní řadu strojů Inspiration od amerického výrobce Star Trac a základní řadu cihličkových strojů od předního českého výrobce Grün Sport. Všechny naše stroje jsou navrženy pro přirozené, jednoduché a efektivní posilování všech partií vašeho těla.
 

Kardio

Velmi oblíbená část fitnessu zaměřená na posílení fyzické kondice a kardiovaskulárního systému. V kombinaci s vhodným stravovacím režimem a přiměřenou intenzitou tepové frekvence je kardio trénink velmi účinný též při redukci hmotnosti. Naše kardio je vybavené běhacími pásy, cross trainnery, veslovacími trenažery, rotopedy a spinnery. Všechny stroje mají snadné ovládání nastavení rychlosti, úhlu sklonu, měřiče tepové frekvence.
 

Hard & Heavy pouze na Smíchově

V populární těžké zóně můžete tvrdě zatrénovat s požitím čtyřech klecí od společnosti Life Fitness. Klece Hammer Strength jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí na svém těle tvrdě pracovat, protože jde o silový, dynamický trénink celého těla. Trénují na nich úspěšné sportovní týmy po celém světě, zejména v Americe jsou nedílnou součástí tvrdého tréninku fotbalistů, ragbistů a atletů a dalších sportovců. Svůj silový, vzpěračský trénink si můžete užít i na olympijské platformě určené k tlumení nárazů při dopadech a odhozech vzpěračské činky naložené kotouči. Dále jsou k dispozici, tři multifunkční posilovací stroje a osm lavic na bench press.
 

Funkční zóna pouze na Smíchově

Funkční zóna je platformou pro mnoho variant funkčních tréninků: s vlastním tělem, s náčiním a nářadím jako jsou kettlebely, medicinbally,pneumatika na přehazování, funkční konstrukce od firmy Eleiko pro různé druhy shybů, muscle upů a dalších typů funkčního cvičení. Cílem funkčního tréninku je schopnost těla účelně využít svůj potenciál síly, rychlosti a koordinace. Získat dovednost ovládat své tělo a spokojenost s jeho funkčností. K dispozici jsou zde i tři stojany s jednoručními činkami od 2 do 55 kg.


Osobní tréninky

S osobním trenérem můžete dosáhnout svých fitness cílů rychleji, efektivně a zdravě. Chcete opravdu začít a pustit se do toho? Rádi byste se naučili cvičit jednou pro vždy správně? Naši osobní trenéři vám radi pomohou a poradí.
 

Strečink zóna

Před začátkem každého tréniku je důležité tělo připravit na následující zátěž vhodným zahřátím, protahovacím cvičením, rozhýbat klouby, svaly a jejich úpony aby pak nedošlo k jejich požkození. Zrovna tak je velmi důležité každý trénink zakončit důsledným strečinkem celého těla a obzvlášť posilovaných partií. A právě k tomu je určená naš strečinková zóna, kde si můžetezapůjčit Bosu, TRX, kettlebelly, overbally a jiné pomůcky.

Velká a Malá Amerika vlakem

Zážitkovým vlakem do vápencových lomů s úžasnými scenériemi. Prozkoumejte vápencové lomy kousek za Prahou. Podíváme se k zatopenému lomu a projdeme podzemní štolou.
Praha 5, Praha

Pivo na Náplavce 2023

Tradiční festival 50 mikro a minipivovarů na náplavce Rašínova nábřeží v Praze 2 se bude konat letos po desáté! V pátek 17. a v sobotu 18. června 2023. Bohatá gastronomie a živá hudba. 11. ročník!
Praha 2, Praha

Festival Cirkopolis 2023 v Praze – zimní edice

Další ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu Cirkopolis se koná opět dvakrát. Zimní edice, která proběhne v termínu od 12. do 18. února, uvede několik představení.
Praha 2, Praha

Ošklivé káčátko

Bylo nebylo, jedno malé káčátko, které mělo maminku a spoustu sourozenců, ale vůbec se jim nepodobalo. A tak se muselo vydat na dlouhou a nebezpečnou cestu za opravdovým štěstím a svým pravým domovem.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

IQ pohyb

V našem centru se zaměřujeme na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce s vámi je výuka inteligentního pohybu, využitelná nejen při všech sportovních aktivitách, ale i v běžném životě, jako prevence proti možným civilizačním onemocněním.
Praha 5, Praha

Vyhlídkové plavby s Vltava Fishing

Společnost Vltava-Fishing pořádá vyhlídkové plavby Prahou a celou vltavskou kaskádou až po Orlík. Kdo neviděl krásu noční Prahy z hladiny Vltavy jako by nežil.
Praha, Praha

Přístav Praha Smíchov – ochranný přístav na Vltavě

Smíchovský přístav byl vybudován na smíchovské straně Vltavy mezi lety 1899–1903 jako ochranný vorový přístav. Dnes se na jeho místě nachází přístav malých plavidel, tábořiště karavanů a sportovní plochy.
Praha 5, Praha

Lukostřelba v areálu Císařská louka

Lukostřelba dodává klid a pohodu, vyžaduje schopnost koncentrace.
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Caravan Park Camping Císařská louka Praha

Caravan Park nabízí možnost kempování s karavanem, obytným vozem nebo stanem. Camp je celý oplocený a plně vybavený. Prostor kempu je hlídaný, máme travnaté plochy k rekreaci a sportu a tiché prostředí oddělené z obou stran Vltavou.
Praha 5, Praha

Vinice u Starého purkrabství na Vyšehradě

V roce 2006 vznikly v jihozápadní části Vyšehradu, u Starého purkrabství, tři malé vinice. Tradice středověkého vinohradnictví se vrátila opět po třech stoletích.
Praha 2, Praha

Houseboat botel Lofi – netradiční ubytování v srdci Prahy

Unikátní houseboat nabízí opravdový komfort. Spodní palubu tvoří přední a zadní terasa, široké ochozy a z velké části prosklená přední nástavba. Pro zájemce je tak připravena forma jedinečného ubytování v privátním luxusu se strategickým umístěním v blízkosti historického centra Prahy.
Praha 4, Praha

Restaurace Rest. sním či jím

Restaurace Rest. se nachází na Podolském nábřeží, na pravém břehu Vltavy pod Vyšehradem.
Praha 4, Praha