Úvod > Co chcete dělat? > Factory Pro – fitness v Praze na Smíchově a na Hradčanské
Životní styl

Factory Pro – fitness v Praze na Smíchově a na Hradčanské

Společnost Factory Pro je poskytovatelem služeb v oblasti fitness a wellness od roku 1999. Klientům poskytujeme komfortní, příjemné a čisté prostředí, s technickým zázemím klubů vyšší kategorie. Vybrat si můžete z poboček na Smíchově nebo Hradčanské v Praze.
Factory Pro nabízí nově zrekonstruovanou, plně klimatizovanou posilovnu na Smíchově (Nádražní 762/32), atraktivní vedené lekce s nejlepšími instruktory a relaxační zónu pro váš odpočinek.

Další pobočku můžete navštívit přímo u metra Hradčanská (Milady Horákové 116/109 – Metro Hradčanská (budova ORCO, přímo nad stanicí metra Hradčanská). Zde naleznete prostornou, klimatizovanou posilovnu vybavenou nejlepšími profesionálními stroji.
 

Posilovna

Od každé značky strojů jsme vybrali ty nejlepší. Najdete u nás prémiovou řadu nakládacích a cihličkových strojů Gym 80, jejichž benefit je zejména v tom, že strany mohou pracovat nezávisle na sobě a pomáhají tak vyrovnávat rozdíly mezi silnější a slabší polovinou těla. Dále skvělé kladkové stroje Human Sport určené pro efektivní a funkční trénink celého těla. Komfortní a efektivní řadu strojů Inspiration od amerického výrobce Star Trac a základní řadu cihličkových strojů od předního českého výrobce Grün Sport. Všechny naše stroje jsou navrženy pro přirozené, jednoduché a efektivní posilování všech partií vašeho těla.
 

Kardio

Velmi oblíbená část fitnessu zaměřená na posílení fyzické kondice a kardiovaskulárního systému. V kombinaci s vhodným stravovacím režimem a přiměřenou intenzitou tepové frekvence je kardio trénink velmi účinný též při redukci hmotnosti. Naše kardio je vybavené běhacími pásy, cross trainnery, veslovacími trenažery, rotopedy a spinnery. Všechny stroje mají snadné ovládání nastavení rychlosti, úhlu sklonu, měřiče tepové frekvence.
 

Hard & Heavy pouze na Smíchově

V populární těžké zóně můžete tvrdě zatrénovat s požitím čtyřech klecí od společnosti Life Fitness. Klece Hammer Strength jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí na svém těle tvrdě pracovat, protože jde o silový, dynamický trénink celého těla. Trénují na nich úspěšné sportovní týmy po celém světě, zejména v Americe jsou nedílnou součástí tvrdého tréninku fotbalistů, ragbistů a atletů a dalších sportovců. Svůj silový, vzpěračský trénink si můžete užít i na olympijské platformě určené k tlumení nárazů při dopadech a odhozech vzpěračské činky naložené kotouči. Dále jsou k dispozici, tři multifunkční posilovací stroje a osm lavic na bench press.
 

Funkční zóna pouze na Smíchově

Funkční zóna je platformou pro mnoho variant funkčních tréninků: s vlastním tělem, s náčiním a nářadím jako jsou kettlebely, medicinbally,pneumatika na přehazování, funkční konstrukce od firmy Eleiko pro různé druhy shybů, muscle upů a dalších typů funkčního cvičení. Cílem funkčního tréninku je schopnost těla účelně využít svůj potenciál síly, rychlosti a koordinace. Získat dovednost ovládat své tělo a spokojenost s jeho funkčností. K dispozici jsou zde i tři stojany s jednoručními činkami od 2 do 55 kg.


Osobní tréninky

S osobním trenérem můžete dosáhnout svých fitness cílů rychleji, efektivně a zdravě. Chcete opravdu začít a pustit se do toho? Rádi byste se naučili cvičit jednou pro vždy správně? Naši osobní trenéři vám radi pomohou a poradí.
 

Strečink zóna

Před začátkem každého tréniku je důležité tělo připravit na následující zátěž vhodným zahřátím, protahovacím cvičením, rozhýbat klouby, svaly a jejich úpony aby pak nedošlo k jejich požkození. Zrovna tak je velmi důležité každý trénink zakončit důsledným strečinkem celého těla a obzvlášť posilovaných partií. A právě k tomu je určená naš strečinková zóna, kde si můžetezapůjčit Bosu, TRX, kettlebelly, overbally a jiné pomůcky.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021