Úvod > Co chcete dělat? > Oáza klidu v Erpet Centru Praha
Letní sporty

Oáza klidu v Erpet Centru Praha

Erpet Centrum je stylové místo k setkávání, které žije gastronomií, zábavou a odpočinkem. Našich služeb můžete využit i v případě, že potřebujete uspořádat firemní společenskou akci. Novinkou areálu je zahradní restaurace s venkovní kuchyní, klubem a bazénem.

 Od rána do pozdních hodin je otevřena příjemná restaurace s terasou, kde na vás čeká široká nabídka gastronomických specialit. Věříme, že pokud přijdete jednou, budete se k nám rádi vracet stejně jako všichni naši spokojeni zákazníci.Pokud rádi s přáteli nebo rodinou grilujete, připravíme vám steaky, domácí burgery, ryby nebo zeleninu, a můžete si tak vychutnávat lákavou vůni z grilu.

Koupel ve slunečních paprscích i ve vodě s ideální teplotou. Přesně tak vypadá letní den v našem venkovním areálu. Bazén se zabudovanými protiproudy, vířivými tryskami a vodním chrličem v době letních horkých dnů oceníte. Nabízíme vám také plavecké tréninky pod dohledem lektorů, dětské brouzdaliště a odpočinkovou zónu s pohodlnými lehátky a slunečníky.

Areál je jedním z nejpraktičtějších míst, kde můžete uspořádat firemní, sportovní a společenské akce, teambuildingové aktivity, párty u bazénu, rodinné oslavy, dětské narozeniny, workshopy a tiskové konference. Vynikajícím doplňkem akcí jsou volnočasové aktivity, které u nás můžete využít. Catering zajišťuje profesionální gastronomický tým z restaurace Erpet Centra. Rádi vám již v tyto dny zpracujeme nabídku.

Své obchodní partnery i rodinné příslušníky můžete u nás při jakékoli příležitosti porazit, anebo nechat vyhrát v mnoha týmových aktivitách. Erpet Centrum disponuje třemi přístupnými tenisovými kurty s umělým povrchem. Novinkou je pronájem travnatého fotbalového hřiště skupině přátel nebo kolegům z práce.
Připravíme pro vás hřiště na malou kopanou, volejbalové kurty, badmintonový kurt nebo si můžete zahrát pétangue.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021