!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Oáza klidu v Erpet golf centru Praha

Oáza klidu v Erpet golf centru Praha

Letní sporty
Erpet golf centrum je sportovně-společenský areál situovaný na levém břehu Vltavy v Praze. Této hale vévodí především golf. Nabízí dvoupodlažní driving se 16 odpališti, rozsáhlý putting green, šestijamkové hřiště pro nácvik krátké hry a 4 FSG simulátory.

Erpet Golf Centrum nabízí skvělé golfové zážitky. Pro začátečníky i pokročilé jsou k dispozici profesionální trenéři, cvičitelé a kurzy. Mezi další sporty, které tato hala nabízí, patří tenis (přes zimu v krytých halách), squash, badminton, fotbalové hřiště, venkovní bazén s odpočinkovou zónou, pilates a thajské masáže.

Součástí centra je také kadeřnictví, kosmetika a sport shop. Gurmánům doporučujeme využít zdejší restauraci s venkovní terasou obohacenou u thajskou kuchyni.

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019