Úvod > Kalendář akcí > Večeře v oblacích - Dinner in the Sky Prague 2019

Večeře v oblacích - Dinner in the Sky Prague 2019

Kdy 6. září 2019 - 15. září 2019 Gastronomické akce
Světově proslulé Dinner in the Sky bude opět v České republice s akcí Prague in the Sky 2019. Myšlenkou a konceptem Dinner in the Sky je nabídnout nezapomenutelné kulinářské zážitky, spolu s exkluzivní atmosférou, úchvatnými výhledy na město a kuchyní od špičkových kuchařů ve výšce až 50 metrů.
Večeře v oblacích je v plánu na víkendy 6. – 8. a 13. – 15. září 2019.

Tato akce se uskuteční v centru Prahy, kde bude stůl s 22 hosty za pomoci jeřábu vyzdvižen do výšky. Ze středu stolu vám, vašim nejbližším a přátelům bude hostující šéfkuchař se svým týmem servírovat jejich jedinečná jídla. Opravdu nezapomenutelný kulinářský zážitek!

Této akce se budou účastnit různí špičkoví šéfkuchaři, kteří vám budou osobně během večeře v 50 metrech představovat a servírovat svá menu.

Tato exkluzivní atmostéra s neobyčeným jídlem a přímým kontaktem s těmito šéfkuchaři vytvoří nezapomenutelný dojem a dechberoucí vzpomínky obyvatelům a návštěvníkům Prahy.

Můžete si vybrat mezi 5 rozdílnými balíčky v závislosti na menu a dobou, po kterou si chcete tento zážitek užít. Se zvlášními požadavky, soukromými, či firmeními akcemi, včetně pronájmů VIP stanů nás prosím kontaktujte na !

Opravdu nezapomenutelný kulinářský zážitek! Vybírat lze z nabídky večeře, oběd, brunch, koktejl, se západem slunce....
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 1. 2019