!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > 107. Primátorky 2020
107. Primátorky 2020
"> "> "> "> "> ">
19.9.
20.9.
+ Přidat foto
Sportovní akce

107. Primátorky 2020

Kdy 19. září 2020 – 20. září 2020
Veslařský závod na dosah ruky – na Vltavě v centru hlavního města Prahy, ve dnech 19.–20. září 2020 proběhne tradiční závod veslařů, který píše svou historii již do roku 1910. Jedná se o tradiční český veslařský závod, konaný v Praze na řece Vltavě pod Vyšehradem.
107. ročník legendárního veslařského závodu na pražské Vltavě, AXA Primátorky, se v letošním roce uskuteční ve dnech 19.–20. září 2020. Nedělní finálové jízdy všech kategorií budou vyvrcholením tohoto tradičního veslařského svátku. Kvalifikace proběhnou v sobotu 19. září. Co je ale na slavném pražském závodě tradicí dlouhé desítky let, je dráha se světově proslulou zatáčkou pod vyšehradskou skálou. Ohyb trati, na kterém si vylámaly zuby posádky z celé Evropy, je každoroční výzvou všech účastníků hlavních závodů osmiveslic. Jak si s ní poradí posádky letošního ročníku? To si nenechte ujít! Poradí si s ním nejlépe opět pražská Dukla, která v Praze kralovala čtyřicetkrát v řadě? Přijďte v září podpořit elitní veslařské posádky na pražskou náplavku Rašínova nábřeží. Vstup je tradičně zdarma a čeká na vás bohatý doprovodný program po celý závodní víkend vč. signature dish Zdeňka Pohlreicha.
 
DOPORUČENÝ DRESS CODE NA PRIMÁTORKY

PRO PÁNY
Přemýšlíte co si vzít na sebe? Le Premier, jako stylový partner Primátorek Vám poradí, jak se nejvhodněji obléci na Primátorky. Pro Primátorky platí dress code Smart Casual. Nejedná se o striktní předpis, spíše o doporučení, které zajistí, že se budete cítit oblečení vhodně a úměrně. Oděv by měl být neformální, ale zároveň elegantní.

PRO DÁMY
I pro dámy platí na Primátorky jako doporučený dress code Smart Casual. Oděv by měl být neformální, ale zároveň elegantní. Budeme rádi, pokud jako doplněk zvolíte klobouk, který k tomuto tradičnímu sportu neodmyslitelně pat­ří.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 9. 2020