Úvod > Kalendář akcí > Cyklovlak Brdy z Prahy do Březnice

Cyklovlak Brdy z Prahy do Březnice

Kdy 23. březen 2019 - 28. říjen 2019 Sportovní akce
Víkendový turistický vlak „Cyklo Brdy“ jezdí každý víkend z Prahy do Březnice po trase Praha hl.n. – Beroun – Příbram – Březnice a zpět. Spoj vyjíždí z Prahy v 8:37 a v Březnici zastaví v 10:29. Na zpět souprava vyráží v 17:03 a na hlavní nádraží v Praze vás doveze v 19:02.
Příbram nebo Jince jsou ideálními výchozími místy pro výjezd do naší nejmladší chráněné krajinné oblasti Brdy. Zdatnější cyklisté, kterým nedělá problém ani několik desítek kilometrů dlouhá vyjížďka, se odtud mohou vydat prakticky ke všem lákadlům Středních Brd. Z Prahy vlak odjíždí v 8:37, do Březnice přijede v 10:29, v opačném směru bude odjíždět v 17:03a zpět do Prahy dorazí v 19:02.

Vlak s rozšířenou přepravou kol má tyto zastávky: Praha hl. n. – Praha-Smíchov – Beroun – Zdice – Lochovice – Jince – Příbram – Milín – Březnice a zpět.
 

Tip na brdský cyklovýlet

Cyklistům, kteří se ještě nerozhodli, kam se v Brdech vypravit, nabízí České dráhy tip na cyklovýlet: z Příbrami přes zámeček Tři Trubky k Padrťským rybníkům a přes vrchol Praha zpět. Délka je celých 40 km, trasa vhodná zejména pro horská kola.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 3. 2019