Úvod > Co chcete dělat? > IQ pohyb
Životní styl

IQ pohyb

V našem centru se zaměřujeme na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce s vámi je výuka inteligentního pohybu, využitelná nejen při všech sportovních aktivitách, ale i v běžném životě, jako prevence proti možným civilizačním onemocněním.
Zdravotně-kondiční Centrum, kde se zaměřujeme na zdravý a sportovně-funkční přístup ke každému klientovi. Výuka inteligentního pohybu je vedena na základě nejmodernějších cvičebních konceptů, kterými jsou Spiraldynamik, Pilates Michael King, Pilates Institute, Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (DNS) podle Doc. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D., Pilates Clinic Daniel Müller, Vojtova metoda, Flowin Friction Training, Bosu fitness, atd.
 
Každý si může vybrat svůj program k dosažení svých kýžených cílů. Možnosti, jak jich dosáhnout, mohou být přes individuální péči nebo cvičení v rámci skupinového tréninku. Rádi pracujeme se sportovci na jejich specifických cílech, s klienty, kteří se chtějí cítit dobře nebo zpevnit postavu, s lidmi s nadváhou, s bolestmi zad atd. Ale jsme také schopni pomoci i v postrehabilitační péči nebo se správnou výživou. Proto nabízíme několik rozdílných služeb, ze kterých se jako složením mozaiky stává, po všech stránkách vyhovující, jedno Centrum funkčního pohybu…

Využít můžete osobní trénink, osobní trénink na strojích Pilates, skupinové lekce na strojích Pilates nebo služby výživového poradce. Skupinové lekce: Pilates, Pilates-zdravá záda, Bosu, Flowin, Function Yoga, Bosu Yoga, Springboard, Kruhový trénink, Bodystyling.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020