Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > IQ pohyb
Životní styl

IQ pohyb

V našem centru se zaměřujeme na zdravý a sportovně-funkční přístup k samotnému životnímu stylu jedince. Mottem naší práce s vámi je výuka inteligentního pohybu, využitelná nejen při všech sportovních aktivitách, ale i v běžném životě, jako prevence proti možným civilizačním onemocněním.
Zdravotně-kondiční Centrum, kde se zaměřujeme na zdravý a sportovně-funkční přístup ke každému klientovi. Výuka inteligentního pohybu je vedena na základě nejmodernějších cvičebních konceptů, kterými jsou Spiraldynamik, Pilates Michael King, Pilates Institute, Dynamická Neuromuskulární Stabilizace (DNS) podle Doc. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D., Pilates Clinic Daniel Müller, Vojtova metoda, Flowin Friction Training, Bosu fitness, atd.
 
Každý si může vybrat svůj program k dosažení svých kýžených cílů. Možnosti, jak jich dosáhnout, mohou být přes individuální péči nebo cvičení v rámci skupinového tréninku. Rádi pracujeme se sportovci na jejich specifických cílech, s klienty, kteří se chtějí cítit dobře nebo zpevnit postavu, s lidmi s nadváhou, s bolestmi zad atd. Ale jsme také schopni pomoci i v postrehabilitační péči nebo se správnou výživou. Proto nabízíme několik rozdílných služeb, ze kterých se jako složením mozaiky stává, po všech stránkách vyhovující, jedno Centrum funkčního pohybu…

Využít můžete osobní trénink, osobní trénink na strojích Pilates, skupinové lekce na strojích Pilates nebo služby výživového poradce. Skupinové lekce: Pilates, Pilates-zdravá záda, Bosu, Flowin, Function Yoga, Bosu Yoga, Springboard, Kruhový trénink, Bodystyling.

Provozovatel

IQ pohyb

Nádražní 740/56
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 257 218 772
Email:
centrum@iqpohyb.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.iqpohyb.cz
GPS:
50,063557 14,409192
 
Region:
Praha
Město:
Praha 5
Tipy na výlet:
Praha 5 a okolí
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Vánoční jarmark na Andělu

Na Andělu naleznete kvalitní zboží, kterým uděláte radost svým blízkým či sami sobě. Můžete se těšit na prodej předmětů s vánoční tematikou a typické vánoční občerstvení.
Praha 5, Praha

Hvězda Aleny Ladové

U příležitosti třicátého výročí úmrtí malířky a ilustrátorky Aleny Ladové (1925—1992) se koná její první samostatná výstava v Praze po téměř padesáti letech.
Praha 2, Praha

Autorské čtení Tomáše Nováčka

Zveme vás na autorské čtení Tomáše Nováčka v kavárně Dílna na Smíchovské náplavce. Tomáš bude číst úryvky ze své povídkové knihy Už jsem ti někdy vyprávěl. Na Odvážných večerech zažijete odvahu v mnoha podobách, které mohou inspirovat druhé k odvážným činům či rozhodnutím.
Praha 5, Praha

Lucia Bakaiová trio

Desátý z nové série koncertů na vyšehradském Starém purkrabství Hudba na Vyšehradě.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Factory Pro – fitness v Praze na Smíchově a na Hradčanské

Společnost Factory Pro je poskytovatelem služeb v oblasti fitness a wellness od roku 1999. Klientům poskytujeme komfortní, příjemné a čisté prostředí, s technickým zázemím klubů vyšší kategorie. Vybrat si můžete z poboček na Smíchově nebo Hradčanské v Praze.
Praha 5, Praha

Rezidence Šemíkův břeh na Praze 5

Rezidence Šemíkův břeh v Praze 5 je nejnovějším počinem společnost Sebre a architekta Stanislava Fialy. Projekt je momentálně ve fázi přípravy (2021). Jedná se o bytový komplex a volnočasové centrum studia Fiala + Němec.
Praha 5, Praha

Pražský přívoz P4: Císařská louka – Kotevní (Smíchov)

Přívoz se sezonním provozem spojuje severní cíp ostrova Císařská louka s levým vltavským břehem, přístaviště Kotevní. Nabízí tak spojení zejména pro výlety, lze doporučit nezvyklý malebný výhled na Vyšehradskou skálu z Císařské louky.
Praha 5, Praha

Znovuzrození české tradice Botas

Oficiální obchod značky BOTAS 66 v Praze, provozovaný designéry značky. Je místem, kde si můžete nejen vyzkoušet všechny modely z aktuální kolekce, ale také nahlédnout do archivu, seznámit se s používanými materiály a vůbec poodhalit kouzlo ikony českého designu.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Caravan Park Camping Císařská louka Praha

Caravan Park nabízí možnost kempování s karavanem, obytným vozem nebo stanem. Camp je celý oplocený a plně vybavený. Prostor kempu je hlídaný, máme travnaté plochy k rekreaci a sportu a tiché prostředí oddělené z obou stran Vltavou.
Praha 5, Praha

Vinice u Starého purkrabství na Vyšehradě

V roce 2006 vznikly v jihozápadní části Vyšehradu, u Starého purkrabství, tři malé vinice. Tradice středověkého vinohradnictví se vrátila opět po třech stoletích.
Praha 2, Praha

Moderní hotel Occidental Praha Five s nově zrekonstruovaný wellness centrem

Hotel Occidental Praha Five**** nabízí skvělou polohu v blízkosti pražského historického centra, a zároveň se nachází v sousedství nové nákupní a obchodní zóny.
Praha 5, Praha

Kavárna a vinárna Double Tone na Smíchově

Chybělo vám místo na Andělu, kde si dát skleničku vína s příběhem a kvalitou za dobrou cenu? Nebo skvělé kafe? Pak je Double Tone pro vás to pravé! Navíc funguje ve spolupráci s online knihkupectvím Reknihy.
Praha 5, Praha