!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Lukostřelba v Praze v areálu Fun Island
Zážitky

Lukostřelba v Praze v areálu Fun Island

Sportovně relaxační areál Fun Island je určen široké veřejnosti všech věkových kategorií. Nachází se v centru Prahy na Císařské louce, Praha 5 - Smíchov. Lukostřelba není pohybově náročná a je vhodným sportem pro celou rodinu. Lukostřelba dodává klid a pohodu, vyžaduje schopnost koncentrace.

Způsoby lukostřelby jsou rozmanité a svědčí o atraktivitě tohoto sportu. Pod vedením instruktora si vyzkoušíte techniku a základy správného střílení z luku. V areálu FUN ISLAND naleznete mimo jiné i další aktivity jako antukové hřiště na volejbal/nohejbal, lanové centrum, vzduchovkovou střelnici, ohniště, dětské hřiště a občerstvení v restauraci Cinda.

Lukostřelba je uznávaným sportem a ušlechtilou zábavou, které se může věnovat celá rodina. Lukostřelba je stará 50 000 let, moderní sportovní lukostřelba je jednou z Olympijských sportů. Způsoby lukostřelby jsou rozmanité a svědčí o atraktivitě tohoto sportu.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 8. 2020