Úvod > Co chcete dělat? > Parkhotel Kašperské Hory – lázeňský hotel
Ubytování

Parkhotel Kašperské Hory – lázeňský hotel

Lázeňský hotel v anglickém stylu v historickém centru Kašperských Hor nabízí širokou nabídku relaxačních a lázeňských procedur. Vyhledávaný je hotelový Energetický a meditační park. Hotel je určený pouze dospělým návštěvníkům – není vhodný pro pobyt rodin s dětmi.
Lázeňský Parkhotel garantuje klidný a nerušený pobyt. Nachází se v těstné blízkosti historického centra  města Kašperské Hory, jehož je přímou součástí. Hotel je svým vybavení, nabídkou a zaměřením na dospělé hosty idáelní pro odpočinek. Kromě lázeňských procedur nabízí výhradně svým hostům velký Energetický a meditační hotelový park  s překrásným výhledem na majestátný hrad Kašperk.

Budova hotelu sloužila původně jako městský pivovar, který patřil mezi nejstarší na Šumavě. Zajímavé anglické interiéry hotelu vás určitě osloví. Rovněž tak originální nástěnné obrazy ak. malíře F.Houště.  Hostům je k dispozici relaxační bazén s večerním podvodním osvětlením a hvězdnou oblohou. Nezbytná je rovněž relaxační místnost s příjemnou hudbou sloužící jak bazénu, tak finské sauně. V roce 2013 otevřel hotel svým hostům historická sklepení z 15. a 16. století, kde byl vybudován nový a moderní balneoprovoz. Pod názvem Šumavské bylinné lázně vznikl zcela neopakovatelný projekt v České republice. Pro lázeňské a relaxační procedury se využívá pouze místních přírodních zdrojů, tzn. ze Šumavy. Vířivé a perličkové bylinné koupele, masáže, zábaly, koupele v rašelině apod. je hlavní nabídkou lázní. Využívá se i vlastního pramene sv. Barbory, který v pozdemí hotelu vyvěrá pro koupelové masáže nohou. Zcela jedinečná je forma speleoterapie v jeskynním prostoru, kam rovněž proniká alternativní zemská energie. Doplňkem k lázním je aktivní pohyb na čerstvém horském vzduchu jak v létě, tak v zimě. Velké množství zajímavých přírodních scenérií a útvarů, historické a kulturní památky jsou lákadlem k návštěvě Šumavy, Kašperských Hor. Pobytové balíčky jsou spojeny s nabídkou procedur včetně polopenzí.

Pobyt v hotelu je  ideální pro manželské dvojice a páry. Hotel nemá žádné vybavení a zázemí pro rodiny s dětmi. Hotel nabízí WiFi připojení ve všech prostorách, je nekuřácký, bez přítomnosti domácích zvířat.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021