Úvod > Co chcete dělat? > Glamping Aranka na palouku u Kašperských Hor
Ubytování

Glamping Aranka na palouku u Kašperských Hor

Stylový galmping Aranka, příbytek na kolečkách našla své místo na palouku u Kašperských Hor. Voní tu smrky, břízy, jedle, olše a topoly, které si na tomto novém místě Aranka vybrala za své tiché společníky.
Aranka je divoká kočovnice a na jednom místě dlouho nepostojí. Nyní doputovala na lesní palouk, který láskyplně objímají pozvolné smyčky a mašličky lesního potoka. Aranka je milovnicí saunování, a tak i zde pro své hosty připravila jiskřivou tůň, ve které zchladí svá rozpálená těla. Pro své milé hosty Aranka našla i skvělé místo se zvláštní energií pro cvičení jógy, meditaci, nebo jen zasněné rozjímaní.
 
O kousek dál čeká borovicový sud s kamny, ve kterém mohou do noci sledovat mezi korunami smrků hvězdnou oblohu ponořeni v příjemné lázni.
 
Spát budete v Arance – příbytku na kolečkách. Ta byla stvořena především pro milence, je ale schopna ubytovat i čtyři nocležníky. Pokud přijede rodina se třemi dětmi, velmi ráda je ubytuje také. Prožijte čas harmonie, klidu a odpočinku v srdci přírody s Arankou. Kde přesně sídlí, se dozvíte až po vytvoření rezervace. Užijte si tajemno, které kolem celého projektu panuje.
 

Miláček odborníků

Byla nominována Českou komorou architektů mezi 30 nejzajímavějších staveb 2021, na cenu Green product Award 2021. Vybraná mezi finalisty Czech Grand Design 2020 a ceny Francouzko-české obchodní komory. Je vítězem Designbloku roku 2019.

Ubytování a restaurace v okolí