Úvod > Co chcete dělat? > Nebespán boutique hotel – luxusní ubytování a gastronomie na Šumavě
Ubytování

Nebespán boutique hotel – luxusní ubytování a gastronomie na Šumavě

V rodinném hotelu v Kašperských Horách s jedinečnou atmosférou najdete nejen luxusní ubytování, výbornou kávu, špičkovou gastronomii od francouzského šéfkuchaře a skvělé zákusky, ale především vlídnost a profesionalitu. Přijeďte do Nebespána na romantický víkend ve dvou či dovolenou s gastrozážitky.
Sabina a Robert Kmecovi vytvořili z bývalé dívčí církevní školy krásné místo. Vystřídalo se tady několik francouzských kuchařů i nadaných cukrářek, kvalitu si pořád drží. Momentálně šéfuje kuchyni Thomas Fleury, který má zkušenosti z různých ** a *** michelinských restaurací ve Francii. Filet z halibuta se šumavským šťovíkem, kachní prsa s datlovým pyré, domácí čerstvé tagliatelle se šumavskými hříbky nebo legendární tatarák ze pstruha, to vás fakt pošle do nebe. Kmecovi po letech zpomalili, krom letních prázdnin otevírají jen víkendy..

Nebespán boutique hotel v Kašperských Horách není úplně běžný hotel. Kombinaci špičkové restaurace, tradiční kavárny, komfortních apartmánů, luxusních pokojů a obchůdku Nebeskrám najdete v secesním domě z roku 1907, který samozřejmě prošel rekonstrukcí. I přesto na vás dýchne krásná atmosféra, vysoké stropy, velká okna, prosklené dveře a další detaily, které jinde na Šumavě prostě nenajdete.

Ubytovat se můžete buď v jedinečných plně vybavených apartmá o velikosti 60, 70 a 90 m2 nebo luxusních pokojích s velkými koupelnami plnými denního světla. Snídani formou bohatého bufetu  vám připraví personál přímo v kavárně. Součástí snídaně je neomezná výběrová káva, kterou připravují školení baristé!

V kavárně si můžete vychutnat vynikající čerstvou kávu od pražské pražírny Coffeecource. V Nebespánu si pečou vlastní výborné zákusky a zdejší menu nabízí zážitkovou gastronomii od francouzského šéfkuchaře Thomase Fleury. V horkých dnech si můžete vychutnat domácí limonády a ledové čaje na terase s výhledem na náměstí nebo v krásné zahradě o velikosti 1400m2.

V krámku Nebeskrám, který je hned v přízemí naproti restauraci, nakoupíte různé domácí produkty – od marmelád přes chutney, paštiky, rillettes, vlastní uzené pastrami nebo bůček. V krámku najdete také krásné dárky a výrobky od šikovných regionálních výrobců, knížky o Šumavě a další zajímavé a neotřelé zboží.

Vedle ubytování a špičkové gastronomie vám zde nabídnou také spoustu dalších služeb:  tělocvičnu, kde pravidelně pořádají pobyty s jógou, krásnou zahradu s lehátky a terasou, moderní infrasaunu, zážitkové víkendy a další. Pravidelně po celý rok se zde pořádají různé akce – gastronomické, promítání, koncerty, přednášky atd.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Parkhotel Kašperské Hory – lázeňský hotel

Parkhotel Kašperské Hory – lázeňský hotel

Kašperské Hory, Plzeňský kraj
Kašperskohorský pivovar

Kašperskohorský pivovar

Kašperské Hory, Plzeňský kraj
Domus Maria – apartmány v Kašperských Horách

Domus Maria – apartmány v Kašperských Horách

Kašperské Hory, Plzeňský kraj
Domus Maria v Kašperských Horách

Domus Maria v Kašperských Horách

Kašperské Hory, Plzeňský kraj