!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Nebespán café & apartments - ubytování a krásná kavárna na Šumavě
Ubytování

Nebespán café & apartments - ubytování a krásná kavárna na Šumavě

V rodinném hotýlku v Kašperských Horách s jedinečnou atmosférou najdete nejen výbornou kávu, špičkovou gastronomii od francouzského kuchaře a krásné ubytování, ale především vlídnost a profesionalitu. Přijeďte do Nebespána na výlet s přáteli, dovolenou s dětmi, či některý z tématických víkendů.
Sabina a Robert Kmecovi vytvořili z bývalé dívčí církevní školy krásné místo. Vystřídalo se tady několik francouzských kuchařů i nadaných cukrářek, kvalitu si pořád drží. Filet ze pstruha se šumavským šťovíkem, kachní prsa s datlovým pyré, špagety se špenátovým pestem, králičí panenka s kroupami nebo legendární tatarák ze pstruha, to vás fakt pošle do nebe. Kmecovi po letech zpomalili, krom letních prázdnin otevírají jen víkendy.

Nebespán café & apartments v Kašperských Horách není úplně běžný hotel. Kombinaci špičkové kavárny,
komfortního apartmánů, bed & breakfast pokojů najdete v secesním domě z roku 1907, který samozřejmě prošel rekonstrukcí. I přesto na vás dýchne krásná atmosféra, vysoké stropy, velká okna, prosklené dveře a další detaily, které jinde na Šumavě prostě nenajdete.

Ubytovat se můžete buď v jedinečných plně vybavených apartmá o velikosti 60, 70 a 90 m2 nebo v útulných bed & breakfast pokojích, které jsou zajímavou ekonomickou variantou kvalitního ubytování na Šumavě. Snídani formou bufetu vám připraví personál přímo v kavárně.

V kavárně si můžete vychutnat vynikající čerstvou kávu od pražské pražírny Coffeecource. V Nebespánu si pečou vlastní výborné zákusky a ve zdejším menu najdete spoustu dobrot od francouzského kuchaře Cyrila. V horkých dnech si můžete vychutnat domácí limonády a ledové čaje na terase s výhledem na náměstí nebo na vnitřní terase v krásné zahradě.

Vedle ubytování a špičkové gastronomie vám zde nabídnou také spoustu dalších službeb: pravidelné cvičení 3 x týdně (pilates, jóga, zumba, T-Bow...), animační programy pro děti, velkou hernu, tělocvičnu a výtvarnou dílnu, zahradu s lehátky a terasou, půjčovnu horských elektrokol, zážitkové víkendy (kavárenský, romantický) a další. Pravidelně po celý rok se zde pořádají různé akce - gastronomické, promítání, koncerty, přednášky, divadlo pro děti, výtvarné dílny atd.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 8. 2020
30.5.
Babouci

Babouci

Kašperské Hory, Šumava
1.7.
29.8.
Komentované prohlídky města Kašperské Hory

Komentované prohlídky města Kašperské Hory

Kašperské Hory, Šumava
5.7.
Purgatio

Purgatio

Kašperské Hory, Šumava
7.8.
8.8.
Kašperskohorská pouť - Pouť Panny Marie Sněžné

Kašperskohorská pouť - Pouť Panny Marie Sněžné

Kašperské Hory, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí