!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Dobrá chata na Šumavě - kde pohoda je životní styl
Pohled na chatu
"> Pohled na chatu "> Chata v zime "> Sjezdovka "> Sjezdovka shora "> "> ">
+ Přidat foto
Životní styl

Dobrá chata na Šumavě - kde pohoda je životní styl

Přijeďte kdykoliv během celého roku relaxovat či aktivně odpočívat na zdravém šumavském vzduchu k nám na Dobrou chatu. Pořádáme tématické pobyty pro rodiny s dětmi, sportovní soustředění, oslavy, svatby, relaxační i sportovní pobyty.
Nabízíme polopenzi i plnou penzi. Poradíme vám kam na celodenní výlet (Povydří, Modrava...). Nabízíme širokou škálu cyklistických tras, zajistíme projížďky na koních, lanový park. Přímo u Dobré chaty je sedačková lanovka, která je v provozu v zimě i v létě. Dále přímo u chaty je hřiště na nohejbal, volejbal, pétanque, dětské hřiště, venkovní ohniště, terasa. V celém objektu je WI-FI zdarma.

Dobrá chata je ideálním místem pro rodinné dovolené, sportovní soustředění, školy v přírodě, výcvikové kurzy, společenské a firemní akce a pro Vás, kdo hledáte možnost protáhnout své tělo, nebo jen v klidu příjemně relaxovat v krásné, panenské přírodě Šumavy.

Pro cyklisty nabízíme možnost uskladnění kol. V zimě je k dispozici lyžárna s botárnou, ke které se pohodlně dostanete rovnou na lyžích. Každý pokoj má svůj vlastní uzamykatelný box.

U nás si vždy vyberete, jak chcete odpočívat, protože u nás je pohoda životní styl.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí