Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa Stachy – dovolená na Šumavě pro rodiny s dětmi
Ubytování

Chalupa Stachy – dovolená na Šumavě pro rodiny s dětmi

Prožijte nezapomenutelnou a příjemnou dovolenou s rodinou, dětmi a přáteli přímo v srdci Šumavy, v malebné vesničce Stachy. Nově postavená chalupa nabízí absolutní soukromí a vše, co potřebujete vaši dovolenou.
Dovolenou si ve Stachách určitě užijete. Chatu využívají nejraději rodiny a zejména rodiny s dětmi. Najdete zde bezpečný kout, kde se o děti nemusíte bát a máte je stále v dohledu. V dosahu jsou všechny přírodní atrakce a zajímavosti Šumavy.

Jsou zde dvě koupelny, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 3 ložnice a jeden menší pokojík s palandou. V chalupě najdete dětskou postýlku pro děti do 2 let, dvě dětské postýlky pro děti od 2 do 6 let, palandu a 6 běžných postelí. V obývací místnosti najdete dětský koutek s ohrádkou, kterou větší batolata a předškoláci využijí jako domeček, pro miminka a menší batolata ji můžete uzavřít a využít jako klasickou ohrádku pro chvíle, kdy je opravdu nemůžete hlídat. V koutku také najdete hračky, omalovánky a pastelky. V kuchyni najdete kromě běžného nádobí také plastové kelímky, misky a příbory pro malé děti.

V létě můžete využít dětské hřiště s pískovištěm, které je na zahradě. Sportovci jistě ocení, že kola či lyže můžou umístit do garáže, kolárny či lyžárny. Nejbližší okolí Chalupy Stachy nabízí v zimě bohaté vyžití milovníkům běžeckého i sjezdového lyžování a snowboardingu. V blízkosti se nacházejí 3 lyžařské areály sjezdové lyžování (Zadov-Churáňov, Nové Hutě a Kašperské Hory) pro a pro milovníky bílé stopy je připravena řada pravidelně udržovaných běžkařských tratí.

Provozovatel

Chalupa Stachy

Stachy 450
384 73 Stachy
Tel.:
+420 737 049 397
Email:
info@sumava-dovol...
WWW:
www.sumava-dovole...
GPS:
49,101800 13,666588
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Šumava
Město:
Stachy
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Poznámka:Cena za osobu a noc. Týdenní pronájem: 14.000 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Divoký Bistro

Divoký Bistro

Stachy, Jihočeský kraj
Hotel Zámek Zdíkov

Hotel Zámek Zdíkov

Zdíkov, Jihočeský kraj
Penzion Baurů Dvůr

Penzion Baurů Dvůr

Zdíkov, Jihočeský kraj