Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Annín - wellness v srdci Šumavy

Hotel Annín - wellness v srdci Šumavy

Ubytování
Wellness Hotelu Annín v těsné blízkosti Kašperských hor nabízí wellness centrum, 2 bowlingové dráhy a restauraci.

Okolí hotelu nabízí celou řadu míst, která se vyplatí navštívit. Nechybí turistické trasy, cyklostezky, lyžařské areály ani rozmanité sportovní vyžití. Milovníci rybaření si přijdou rovněž na své, jen několik kroků od hotelu protéká křišťálově čistá řeka Otava.

Přímo v hotelu naleznete 2 bowlingové dráhy s útulným bowling barem a wellness centrum s bazénem, vířivkou, parní kabinou a finskou saunou. Vybírat lze rovněž z široké nabídky masáží.

Restaurace hotelu Annín nabízí místní speciality (např. annínský pstruh) i pokrmy světové kuchyně. Jsou zde využívány výhradně čerstvé suroviny a denní i sezónní menu je průběžně měněno. Dopřejte si kulinářský zážitek uprostřed přírody.

Ubytování v šumavském Hotelu Annín je inspirováno přírodou nedalekých Kašperských hor. Všechny pokoje jsou zařízené dřevěným nábytkem a mají výhled do okolní krajiny, balkon nebo sluneční terasu. Součástí vybavení je také LCD TV, minibar, trezor a velká koupelna s fénem.

I na děti je myšleno - hotel nabízí kompletní vybavení pro dětské návštěvníky - sedačky, postýlku, dětské menu, rodinné apartmány, venkovní dětské hřiště. Personál Vám rovněž ochotně poradí s ideálními aktivitami pro malé turisty.

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019