Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Annín – wellness v srdci Šumavy
Exteriér
"> Exteriér "> Dvoulužkový pokoj "> Wellness s vnitrním bazénem "> 2 bowlingové dráhy "> Terasa restaurace "> Restaurace "> Exteriér "> Dvoulužkový pokoj "> Exteriér
Přidat foto
Ubytování

Hotel Annín – wellness v srdci Šumavy

Wellness Hotelu Annín v těsné blízkosti Kašperských hor nabízí wellness centrum, 2 bowlingové dráhy a restauraci.

Okolí hotelu nabízí celou řadu míst, která se vyplatí navštívit. Nechybí turistické trasy, cyklostezky, lyžařské areály ani rozmanité sportovní vyžití. Milovníci rybaření si přijdou rovněž na své, jen několik kroků od hotelu protéká křišťálově čistá řeka Otava.

Přímo v hotelu naleznete 2 bowlingové dráhy s útulným bowling barem a wellness centrum s bazénem, vířivkou, parní kabinou a finskou saunou. Vybírat lze rovněž z široké nabídky masáží.

Restaurace hotelu Annín nabízí místní speciality (např. annínský pstruh) i pokrmy světové kuchyně. Jsou zde využívány výhradně čerstvé suroviny a denní i sezónní menu je průběžně měněno. Dopřejte si kulinářský zážitek uprostřed přírody.

Ubytování v šumavském Hotelu Annín je inspirováno přírodou nedalekých Kašperských hor. Všechny pokoje jsou zařízené dřevěným nábytkem a mají výhled do okolní krajiny, balkon nebo sluneční terasu. Součástí vybavení je také LCD TV, minibar, trezor a velká koupelna s fénem.

I na děti je myšleno – hotel nabízí kompletní vybavení pro dětské návštěvníky - sedačky, postýlku, dětské menu, rodinné apartmány, venkovní dětské hřiště. Personál Vám rovněž ochotně poradí s ideálními aktivitami pro malé turisty.

Provozovatel

Hotel Annín

Annín 1
Dlouhá Ves
342 01 Dlouhá Ves
Tel.:
+420 376 399 909
Email:
info@hotelannin.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hotelannin.cz
GPS:
49,101891 13,719623
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Šumava
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Baurů Dvůr

Penzion Baurů Dvůr

Zdíkov, Jihočeský kraj
Penzion Vítovce na Šumavě

Penzion Vítovce na Šumavě

Vacov, Jihočeský kraj
Hotel Zámek Zdíkov

Hotel Zámek Zdíkov

Zdíkov, Jihočeský kraj