Úvod > Co chcete dělat? > Úniková hra (escape game) Faust
Zážitky

Úniková hra (escape game) Faust

Nová úniková hra s atmosférou staré Prahy od divadelních tvůrců. Nabízí: napětí, zábavu, zážitek ze hry i příběhu, překonání sama sebe, fascinující atmosféru, přenesení do Faustovy reality, jedinečné umělecké ztvárnění, prověření intuice, fantazie i selského rozumu, záhady, kvízy a českou mytologii.
Hra Faust vás zavede do mystické historie slavného vědce a alchymisty, který upsal svou duši ďáblu. Vyrvěte ji ze spárů pekla a jděte po stopách jeho příběhu. K Faustovu vysvobození vede jen jedna správná cesta. Čas však neúprosně plyne a ďábel Mefistofeles znova roztahuje svá křídla. Vydejte se do světa legend a záhad. Prožijte všemi smysly jednu hodinu v příběhu, který vás strhne.

Úniková hra Faust je koncipována tak, abyste se dozvěděli něco z jednoho z nejstarších mytologických příběhů, zároveň vyzkoušeli svoje schopnosti pracovat v týmu pod časovým presem. Naše úniková hra útočí na všechny vaše smysly, na vaše vědomí, i podvědomí.

Pro to, abyste byli v naší escape game úspěšní, není zapotřebí ani vysoké školy, ani zvláštních dovedností a schopností. Stačí, když přijdete s touhou se bavit a užít si svou hru jako tým. Ideální počet je 4-5, aby se každý hráč mohl prosadit a měl dostatečný prostor pro hru. Samozřejmě lze hrát i v počtu 2-3 členů.