!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Adele Restaurant & Bar

Adele Restaurant & Bar

Gurmánská turistika
Nově zrekonstruovaná restaurace nacházející se náměstí Republiky, v samém srdci stověžaté Prahy vás okouzlí vzdušným interiérem v příjemných barvách a nadchne pestrou nabídkou výborných pokrmů a nápojů.
Přijměte pozvání do moderní restaurace s úžasnou kuchyní a neopakovatelnou atmosférou. Svůj den můžete začít bohatou bufetovou snídaní na celoročně otevřené, v zimě vyhřívané, terase. Stejně tak se zde můžete setkat se svými obchodními přáteli, na které jistě udělá dojem speciální nabídka šéfkuchaře. Nebo přijďte strávit příjemný večer s přáteli a některým ze široké nabídky koktejlů za doprovodu DJ.

To vše v kombinaci se středomořskou kuchyní s vášní pro italské pokrmy, které připravuje šéfkuchař Rudolf Nikolai se svým týmem.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 8. 2019