Úvod > Co chcete dělat? > Carlo IV Wellness & Spa v Praze
Životní styl

Carlo IV Wellness & Spa v Praze

Nalezněte harmonii těla a duše s jednou z našich příjemných masáží, omlaďte svoji pleť se speciální péčí o obličej, vytvarujte své křivky v našem fitness studiu a odpočiňte si ve vyhřívaném bazénu s masážními tryskami.

Vstupte do krásného historického sklepení novorenesančního paláce a objevte svůj přistav relaxace. Nalezněte harmonii těla a duše s jednou z našich příjemných masáží, omlaďte svoji pleť se speciální péčí o obličej, vytvarujte své křivky v našem fitness studiu a odpočiňte si ve dvacetimetrovém vyhřívaném bazénu s masážními tryskami. Zbavte se stresu v naší páře či sauně. Užijte si relaxaci v krásném, tichém prostředí a nechte se námi úplně rozmazlit.

Carlo IV Wellness & Spa v Praze se nachází v centru Prahy, v nádherném novorenesančním paláci hotelu Boscolo Prague. Dvacetimetrový vyhřívaný bazén s mramorovou mozaikou a masážními tryskami vládne celému prostoru historického sklepního prostoru s mnoha sloupy a klenbami.

Lázně také nabízí celou řadu relaxačních masáží. Přejete si hloubkovou masáž nebo raději relaxacis horkými lávovými kameny nebo čtyřruční masáž? Vaši masáž si můžete přizpůsobit individuálním požadavkům po poradě s naším zkušeným terapeutem. Volba je jen na vás.