Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Hotel King David Prague – speciální kosher služby
Ubytování

Hotel King David Prague – speciální kosher služby

Hotel King David je nový 5* kosher lemehadrin hotel v centru Prahy poskytující komfortní ubytování v elegantních pokojích. Nachází se v samém centru Prahy v bezprostřední blízkosti historického centra, nákupní zóny i obchodní oblasti.
Hotel se nachází v samém centru Prahy, Hybernské ulici, v pěší vzdálenosti se nachází většina pražských turistických zajímavostí, jako například Václavské náměstí, náměstí Republiky, Staroměstské náměstí či Prašná brána. Obchodní centrum Palladium je vzdáleno od hotelu 800 metrů, stejně jako pražské Hlavní nádraží. K Masarykově nádraží lze dojít během pěti minut. Vzdálenost hotelu od letiště je přibližně 20 km.

Hotel poskytuje ubytování v elegantně zařízených a prostorných pokojích, které jsou plně klimatizovány. Všech 68 nekuřáckých pokojů je vybaveno privátní koupelnou s vanou a toaletou, vysoušečem vlasů, komfortní postelí, minibarem, konvicí k přípravě kávy a čaje, Espresso kávovarem, vysokorychlostním internetovým připojením, trezorem, telefonní linkou s přímou volbou a LCD televizorem se satelitním příjmem. Vyšší kategorie pokojů (Executive pokoj, Boutique Suite a Junior Suite) nabízí více prostoru, L‘Occitane kosmetiku, vstup do SPA (nezahrnuje vstup do mikví), župany a pantofle. Všichni hoteloví hosté mají možnost zdarma WiFi připojení.

V hotelu je k dispozici restaurace s nabídkou pokrmů kosher kuchyně a pro malé občerstvení je možné navštívit hotelové Café. Pro ty, kteří uctívají židovské tradice je k dispozici hotelová synagoga a další speciální vybavení pro pohodlí ortodoxní židovské klientely. V hotelu je nově otevřeno SPA s možností využití mikví.

Snídaně formou kosher studeného i teplého bufetu je denně podávána v hotelové restauraci s kapacitou 76 míst a je zahrnuta v ceně ubytování. Snídaně jsou denně podávány v čase od 7:00 do 10:30 hodin. Restaurace nabízí obědy a večeře. Café s 36 místy je k dispozici pro lehké občerstvení kdykoliv během dne.
 

Kosher služby

  • Hotelová Synagoga s přístupem 24 hodin denně
  • Kompletní kosher stravování (bufetová snídaně, obědy, večeře)
  • Shabat klíče
  • „Mašgiach“ dohled
  • Certifikované kosher potraviny
  • SPA & mikve

Provozovatel

Hotel King David Prague

Hybernská 42
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 224 100 100
Email:
info@hotelkingdav...
WWW:
www.hotelkingdavi...
GPS:
50,086598 14,436765
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:110 - 254 E/noc

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Drezína z Ostře sledovaných vlaků v hale hlavního nádraží Praha

Národní technické muzeum na základě dlouhodobé spolupráce se Správou železnic vystavuje pro veřejnost ve vstupním prostoru stanice Praha hlavní nádraží filmovou drezínu z Ostře sledovaných vlaků, která připomíná nedožité 85. narozeniny režiséra Jiřího Menzela.
Praha 1, Praha

Komentovaná vycházka – Bohémský svět pražských kaváren

Vydejte se s námi po stopách legendárních pražských podniků, nad jejichž kávou a vínem potřísněnými stolky trávily své dny celé generace pražských umělců a snažily se přivábit svou múzu.
Praha 1, Praha

Strážce města – expozice ve Svatomikulášské městské zvonici

Stálá expozice ve Svatomikulášské městské zvonici.
Praha 1, Praha

Kubistickou Prahou do domu Diamant – komentovaná procházka

Kubistické stavby v širším centru Prahy patří ke zcela originálním projevům českého umění. Historička umění Markéta Čejková vám přiblíží tři základní období kubistického architektonického stylu a představí budovy postavené pro různé majitele a k různému využití.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Carlo IV Wellness & Spa v Praze

Nalezněte harmonii těla a duše s jednou z našich příjemných masáží, omlaďte svoji pleť se speciální péčí o obličej, vytvarujte své křivky v našem fitness studiu a odpočiňte si ve vyhřívaném bazénu s masážními tryskami.
Praha 1, Praha

Mural Seifertova

Žižkovský mural z projektu Umění pro město se nachází pod vlakovou tratí v ulici Seifertova. Autory nástěnné malby je dvojice streetartistů známých pod uměleckými pseudonymy Obras a Akrobad.
Praha 3, Praha

Studio Lodička – plavání miminek, kojenců, batolat a dětí předškolního věku v Praze

Kurzy plavání kojenců, batolat a dětí do sedmi let v bazénech. Nabídka plavání miminek ve vaničkách. Nabídka vodního vyžití pro dospělé – aquaerobic a těhotenské plavání.
Praha 1, Praha

Desfourský palác na Florenci

Dnes prázdná budova na rohu ulice na Florenci je již šedesát let pod památkovou ochranou. Rychlý chodec může tento na první pohled prostý palác minout bez povšimnutí, avšak uvnitř se skrývají výtvarně i řemeslně velmi cenné interiéry.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Adele Restaurant & Bar

Nově zrekonstruovaná restaurace nacházející se náměstí Republiky, v samém srdci stověžaté Prahy vás okouzlí vzdušným interiérem v příjemných barvách a nadchne pestrou nabídkou výborných pokrmů a nápojů.
Praha 1, Praha

Hotel NH Collection Prague Carlo IV

Pětihvězdičkový hotel NH Collection Prague Carlo IV sídlí v nádherném neorenesančním paláci na Senovážném náměstí, doslova pár kroků od samého centra Prahy.
Praha 1, Praha

Pekárna Kabát

Kromě tradičního českého slaného a sladkého pečiva v našich prodejnách dále nabízíme plněné bagety a housky, obložené chlebíčky atd. V neposlední řadě rovněž vyrábíme klasické cukrářské výrobky. Prodejní síť firmy Pekárna Kabát je rozmístěna po celém hlavním městě Praze.
Praha, Praha

Polévkárna Fresh na Florenci

Od roku 2018 je v administrativní budově Florentina v provozu Polevkárna – Fresh, bistro kde se dobře a rychle najíte i osvěžíte. Zdejší kuchaři zde připravují to, co mají sami rádi a co jim chutná. Vaří navíc chutně a zdravě.
Praha 1, Praha