Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurant Alcron v Praze - nejlepší v republice

Restaurant Alcron v Praze - nejlepší v republice

Gurmánská turistika
Svou labužnickou kuchyní, nádherným prostředím a zdvořilou obsluhou je restaurace Alcron příslibem skutečně nezapomenutelného večera.
Restaurace Alcron byla již od svého otevření v roce 1932 místem vybrané kuchyně sbírající ocenění po celém světě, místem radosti a pohody při posezení s přáteli i filosofického či politického rozjímání. Po rekonstrukci v roce 2000 se její rozložení trochu změnilo, nicméně tradice a věta příznačná označující vysokou úroveň “To je jako v Alcronu” žije dál.
 
Interiér s intimní atmosférou svíček, s roztančenými páry v New Yorku na motivy Tamary de Lempické a s krbem z třicátých let minulého století nabízí intimní posezení pro pouhých 24 hostů. Čeká na ně skvělý výběr delikátních pokrmů formou degustačních menu nejen z ryb a mořských plodů, připravených v kreativním duchu s pečlivostí a láskou jedním z nejtalentovanějších českých šéfkuchařů, Romanem Paulusem. Intimnost restaurace zajišťují místa pro pouhých 24 hostů.

Restaurace získala v minulých letech michelinskou hvězdičku, bohužel v roce 2018 o ni přišla. V průvodci však zůstala a má ocenění v podobě tří příborů za interiér, kvalitu obsluhy a atmosféru.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 2. 2019
21.2.
24.2.
Filmová přehlídka Arabské noci

Filmová přehlídka Arabské noci

Praha 1, Praha
29.1.
20.4.
Best of Terry Posters

Best of Terry Posters

Praha 1, Praha
19.2.
26.2.
La Película 2019 - festival španělsky mluvených filmů

La Película 2019 - festival španělsky mluvených filmů

Hradec Králové, Královéhradecko

Ubytování a restaurace v okolí