Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Restaurant Alcron v Praze - nejlepší v republice

Restaurant Alcron v Praze - nejlepší v republice

Gurmánská turistika
Svou labužnickou kuchyní, nádherným prostředím a zdvořilou obsluhou je restaurace Alcron příslibem skutečně nezapomenutelného večera.
Restaurace Alcron byla již od svého otevření v roce 1932 místem vybrané kuchyně sbírající ocenění po celém světě, místem radosti a pohody při posezení s přáteli i filosofického či politického rozjímání. Po rekonstrukci v roce 2000 se její rozložení trochu změnilo, nicméně tradice a věta příznačná označující vysokou úroveň “To je jako v Alcronu” žije dál.
 
Interiér s intimní atmosférou svíček, s roztančenými páry v New Yorku na motivy Tamary de Lempické a s krbem z třicátých let minulého století nabízí intimní posezení pro pouhých 24 hostů. Čeká na ně skvělý výběr delikátních pokrmů formou degustačních menu nejen z ryb a mořských plodů, připravených v kreativním duchu s pečlivostí a láskou jedním z nejtalentovanějších českých šéfkuchařů, Romanem Paulusem. Intimnost restaurace zajišťují místa pro pouhých 24 hostů.

Restaurace získala v minulých letech michelinskou hvězdičku, bohužel v roce 2018 o ni přišla. V průvodci však zůstala a má ocenění v podobě tří příborů za interiér, kvalitu obsluhy a atmosféru.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 4. 2019
8.3.
22.4.
Kata Sedlak - Dětství

Kata Sedlak - Dětství

Praha 1, Praha
29.1.
20.4.
Best of Terry Posters

Best of Terry Posters

Praha 1, Praha
1.3.
31.12.
Kupole Národního muzea v Praze

Kupole Národního muzea v Praze

Praha 1, Praha
28.10.
30.6.
Výstava 2 × 100 v Národním muzeu

Výstava 2 × 100 v Národním muzeu

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí