Úvod > Aktivity & akce > Akce > Wakeboarding a vodní lyžování na Džbáně

Wakeboarding a vodní lyžování na Džbáně

Kdy 1. květen 2018 - 30. září 2018 Sportovní akce
Areál wakeboardingu a vodního lyžování Praze 6 – Džbán (areál koupaliště) nabízí dva dvousloupové unikátní vleky s délkou 6 m pro začátečníky a 9 m pro pokročilé jezdce, jenž je navíc doplněn o překážky. Užijte si wakeboarding a vodní lyžování v areálu koupaliště Džbán.
Wakeareál koupaliště Praha – Džbán využívá pro vodní lyžování a wakeboarding dva dvousloupové vleky. První s délkou 6 m bez překážek pro začátečníky a další s délkou 9 m s překážkami (kicker a pussy box) pro zkušené jezdce. Předností těchto unikátních vleků je individuální přizpůsobení se schopnostem každého jezdce.

Na vleku se pohybuje pouze jeden jezdec, což umožní nastavení rychlosti a zrychlení přesně dle jeho požadavků. Navíc není vodní hladina "rozbitá" od předchozích jezdců.

Pokud jezdec spadne, vlek je zastaven a jezdec se opět rozjíždí z libovolného místa na trati. Díky tomu je docíleno zvládnutí jízdy během pár minut. Jízda není omezena délkou vleku, protože díky inteligentnímu pohonu umožní vlek jezdci v jeho krajních pozicích provést otočku, aniž by se jezdec potopil do vody, a pokračovat dále v jízdě v opačném směru.

Vleky v tomto wakeareálu jsou tak vhodné pro malé plavce, začátečníky i zkušené jezdce.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 8. 2018

Ubytování a restaurace v okolí