!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Paddleboarding a skákací překážky na koupališti Džbán
Letní sporty

Paddleboarding a skákací překážky na koupališti Džbán

Půjčovna a testovací centrum paddleboardů a skákací překážky v areálu přírodního koupaliště Džbán. Vhodné pro rodiny s dětmi. Pořádáme kurzy pro začátečníky i pokročilé.

Stand up paddleboarding je ideální aktivita na horké letní dny, ale dá se provozovat i když je pod mrakem. Voda je v letních dnech na přírodním koupališti Džbán teplá a díky provzdušňovací technice i čistá. Můžete zde strávit 2 hodiny, ale klidně i celý den na příjemném travnatém břehu Džbánu. Čas strávený na koupališti můžete proložit Skákacími překážkami. Přijďte za námi s rodinou nebo s přáteli, ale klidně i sami! Naše Paddleboard centrum je vhodné i pro školní workshopy a firemní teambuildingy.

V půjčovně je k dispozici až 50 kusů nafukovacích i pevných paddleboardů. Zkušení instruktoři vám poradí, jak na to pokud jsou to vaše první kroky. Zázemí půjčovny má k dispozici převlékárnu a šatny.

Pro sportovní nadšence pořádáme několikrát týdně v podvečer kurzy Paddleboardingu.

 

Zobrazit více