Úvod > Aktivity & akce > Akce > CzechImage

CzechImage

Kdy 25. leden 2018 11:00 - 15. březen 2018 18:00 Výstavy
Cílem projektu je získat pohled mladé generace na současnou image České republiky. Ptáme se: Jak vidíme sami sebe a jak nás vidí v zahraničí?
Projekt CzechImage otevře veřejnou i odbornou diskusi, jaká je současná „značka“ České republiky po stech, resp. pětadvaceti letech existence, jaké konkrétní kroky činit k podpoře a kultivaci celkového obrazu ČR doma i v zahraničí.

Přinést by měl odpovědi na otázky: Jak vidíme sami sebe, jak nás vidí a hodnotí v zahraničí? Na co jsme hrdí, co nás charakterizuje a čím jsme jedineční?

Výstava se koná ve spolupráci s Fakultou designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni. Projekt Czechimage startuje výstavou tvorby studentů Fakulty umění a designu Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni. Ti zpracovali svůj pohled na českou historii, identitu a vnímání Česka mladou generací. Expozice představuje plakáty 38 studentů. Každý z autorů vizuálně ztvárnil odpovědi na otázku: ,,Jak vidíme sami sebe, jak nás vidí cizinic? Na co jsme hrdí, co nás charakterizuje?"

Následovat budou atraktivní komunikační formáty: konference, panelové diskuse, think-tanks, ankety.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 1. 2018

Ubytování a restaurace v okolí