Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Melantrich
Ubytování

Hotel Melantrich

Oblíbený hotel Melantrich*** se nachází v nejžádanější turistické lokalitě centra Prahy v těsné blízkosti Staroměstského a Václavského náměstí.
Klidný hotel v centrální části Prahy nabízí pohodlné ubytování ve 26 pohodlně a příjemně vybavených pokojích ve třech podlažích historické budovy. Návštěvníci hotelu oceňují vstřícný personál, vkusně a účelně zařízené pokoje, bohatou bufetovou snídani a pokrytí Wi-Fi internetovým signálem v celém hotelu zdarma.

Nejdůležitější pražské památky a obchodní centra se nachází v pěší dostupnosti. Od hotelu přes Staroměstské náměstí a Karlův most lze pěšky dojít až na Pražský hrad. V bezprostřední blízkosti hotelu Melantrich je zastávka metra.

Pokoje hotelu Melantrich se nacházejí ve třech podlažích historické budovy, která není typická pro hotelový komplex, ale pro historické bydlení Pražanů koncem 19. století. Zrekonstruovaná vnitřní část budovy, v níž je hotel situován, nabízí plné pohodlí kategorie tříhvězdičkového hotelu. Pokoje jsou dostatečně světlé a vybavené vkusným a pohodlným nábytkem. Z rodinného apartmá je krásný výhled na Havelský trh. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Hotel Melantrich je hosty oblíbený také pro rodinnou atmosféru.