!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Dům vína U závoje
Gurmánská turistika

Dům vína U závoje

Navštivte gastronomickou pasáž, jejíž součástí je několik provozů: restaurace, vinný bar, kavárna, prodejna vína a doplňků, prodejna sýrů a delikates, prodejna koňaků. Vína můžete ochutnat při odborném, někdy i zábavném výkladu sommelierů při tématických ochutnávkách.
Dům vína „U Závoje“ vás přivítá v nově rekonstruovaných prostorech ve sklepení. V široké nabídcenaleznete především vynikající francouzská vína a kvalitní vína z Moravy, a to jak odrůdy červené a bílé, tak růžová vína, šumivá víná, sherry, tokaj či Portské víno. V sortimentu nechybí ani pravé francouzské šampaňské víno.

Milovníky ušlechtilých destilátů uspokojí bohatý výběr pálenek z vína – armagnac a koňaky. Naleznete zde také široký sortiment vinařských doplňků a příslušenství k vínu. Jedná se zejména o skleničky a karafy na víno, stojany a obaly na víno či vývrtky a otvíráky. Na webu naleznete také Občasník o víně – aneb rady, tipy a zajímavosti týkající se vína a vinařství.

V pasáži Domu vína "U Závoje" najdou gurmeti ještě sýry z tradičních produkčních zemí, moravskou slivovici, francouzské koňaky a armaňaky i luxusní čokolády. Lákavé domácí cukrářské výrobky jsou pro hosty připraveny v kavárně.
Zobrazit více