Úvod > Co chcete dělat? > Angelato Café – italská zmrzlina andělské chuti
Gurmánská turistika

Angelato Café – italská zmrzlina andělské chuti

Kavárnu Angelato Café, kterou naleznete v ulici Rytířská kousek pod pražským Václavským náměstím, proslavila vynikající zmrzlina, kterou přípravuje zmrzlinář Zlatko Kebakoski, původem z Makedonie.
Pravá italská zmrzlina sametové struktury a andělské chuti ve vás okamžitě vyvolá pocit štěstí a spokojenosti. Angelato Café nabízí opravdu velikou škálu různých druhů zmrzlin, od klasické čokoládové až po mascarpone s jahodami. Každý měsíc vyrábějí navíc ještě dva až tři druhy "limitované série".

Angelato není jen jeho originální šéf zmrzlinář nebo charizmatický majitel. Angelato to je rodina, kterou jsme vytvořili společně z vášně ke zmrzlině. Tajemství rodinného receptu je jednoduché: skládá se z kvality surovin, profesionality, fantazie a hlavně lásky.

A jaké druhy zde můžete ochutnat? Tak například čokoládovou s pomerančem, bacio (čokoláda s lískovým oříškem), Mozart (s marcipánem, mandlemi a pistáciovým krémem), tiramisu, cookies, mátovou, pistáciovou, kaštanovou, makovou a další skvělé druhy.

Ubytování a restaurace v okolí