!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Thrill Park - adrenalin v hororovém zábavním parku

Thrill Park - adrenalin v hororovém zábavním parku

Zážitky
Je libo větší dávku adrenalinu? V tomto hororovém zábavním parku v centru Prahy se můžete odvážit prozkoumat děsivé podzemí, vyzkoušet mysteriózní únikovou hru v dechberoucí virtuální realitě nebo se prostřílet hordami zombíků ve nejnovějším herním simulátoru.
Mrazivé Hororové Podzemí
Čekají tu úzké chodby, temné místnosti a horror na vlastní kůži v podzemí starého domu. Přes 170 lidí už to vzdalo! Ti nejstatečnější si odnášejí intenzivní zážitek a fotku jejich vyděšených grimas jako vzpomínku.

Atrakce trvá 25min a je vhodná pro skupiny 2-5 odvážlivců.

Virtuální úniková hra Horror v mysli psychopata
Nasazením headsetu na virtuální realitu se celý tvůj tým dobrodruhů ponoří do mysli psychopata. Pátráte v temných zákoutích jeho vzpomínek a pokud jste sehraný tým, uniknete z jeho vražedných spárů.

Hra trvá 40 minut a je na ni potřeba 2-6 detektivních mozků.

Zombie střílečka
Scénář je následující: Jsi sám na temném opuštěném ostrově a kolem se to hemží nemrtvými. Naštěstí máš dvě bouchačky a neomezenou munici! Ďábelská řež s vodopády krve začíná!

Nejmodernější herní simulátor ve virtuální realitě. Intenzivních 10 minut hrdinské akce.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 10. 2019