Úvod > Aktivity & akce > Akce > Běh pro Zoo Praha 2018

Běh pro Zoo Praha 2018

Kdy 21. duben 2018 Sportovní akce
Přijďte si společně užít běžecké odpoledne do pražské Zoo. Čtvrtý ročník běhu je nabídkou pro přátele a rodiny s dětmi. Během či chůzí uděláte něco zdravého pro sebe a zároveň odevzdáním starého mobilu či zakoupením trička při on-line registraci běhu i pro zvířecí obyvatele zoo.
V sobotu 21. dubna se uskuteční již čtvrtý ročník charitativní akce Běh pro Zoo Praha, kterou pořádá studentský spolek Drosophila a Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy. Celý výtěžek z běhu bude věnován na projekt Zoo Praha „Pomáháme jim přežít“ pro zvířecí obyvatele zoologické zahrady.
 
Akce začne ve 12 hodin dětským závodem od hlavního vchodu Zoo Praha.

Dospělí si mohou vybrat mezi trasou 5 km (od 14.00) a 10 km (od 14.40).
Registrační poplatek činí 350 Kč při zakoupení trička, 150 Kč bez něj.
Pokud závodník odevzdá na startu starý telefon včetně baterie, bude mu vráceno 100 Kč ze startovného. Pokud se necítíte na běh, varianta chůze či rychlochůze se také počítá.
 
Běh pro Zoo Praha se letos koná již počtvrté. Třetího ročníku běhu se zúčastnilo 543 běžců, vybralo se 94800 Kč a 200 telefonů.
 
Registraci a úhradu startovného lze provést především online, na místě pouze v případě volné kapacity. Registrovaní účastníci obdrží startovní číslo se zabudovaným čipem, který umožňuje změřit čas závodu s vysokou přesností. Ocenění je připraveno vždy pro tři nejrychlejší běžce v každé ze tří kategorií. Běžeckým odpolednem bude provázet Markéta Ježková, moderátorka Evropy 2. Projekt podpořili Hervis Sports, Kappa Design a Johny Servis.

Startem a cílem je parkoviště před Trojským zámkem, v Praze-Troji.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 4. 2018

Ubytování a restaurace v okolí