Úvod > Co chcete dělat? > Venkovní únikové hry Get Out Fun
Životní styl

Venkovní únikové hry Get Out Fun

Unikátní hry, které vás provedou po těch nejzajímavějších místech. Vybrat si můžete z následujících 6-ti her: Pražská Zoo – Noemova archa, Národní technické muzeum – Milionový závod, Tour de Beer, Tour de Wine, Po stopách korunovačních klenotů nebo Pražské zajímavosti – V zakletí času.

Také občas nostalgicky vzpomínáte na táborové bojovky, ale šestnáct už vám dávno bylo? Tak to si venkovní únikovky zamilujete. Jde o moderní pojetí bojovky s poutavým příběhem, spoustou šifer, hlavolamů a hádanek, které spolu s přáteli řešíte v aplikaci na svém mobilním telefonu. Vaším cílem je dokončit hru s co největším počtem bodů a pořádně se při tom pobavit.

Mobilní aplikace Get Out Fun je multifunkční, zábavně-vzdělávací nástroj, který propojuje virtuální realitu s realitou kolem nás. Rozvíjí myšlení i orientaci a zábavnou formou prověřuje znalosti (nejen) našeho okolí. Se svým týmem zažijete nezapomenutelná dobrodružství při své cestě za vítězstvím!

Můžete si vybrat ze 6-ti propracovaných her, které unikátním způsobem propojují svět kolem nás s virtuální realitou. Snažte se najít všechny indicie, vyluštěte nejednu hádanku a dojděte zdárně až ke konci s co nejvíce body. Na výběr jsou i různé obtížností her, od nejlehčích, které jsou určené pro rodiny s dětmi (od 5-ti let), po nejtěžší pro opravdové mistry únikových her.

Užijte si procházku pražskou zoologickou zahradou se hrou Pražská Zoo – Noemova archa, která je inspirovaná biblickým příběhem o Noemově arše. Pomozte zachránit zvířátka na archu, aby je nepotkal stejný osud jako dinosaury či jednorožce. 

Projděte si nejnavštěvovanější muzeum v České republice zábavnou formou bojovky se hrou Národní technické muzeum – Milionový závod. Češi, jak jistě víte, patří mezi schopné, vynalézavé a technicky zaměřené národy. Právě proto si vás vybral významný americký miliardář, abyste mu naplánovali cestu kolem světa se startem i cílem v Hamburku.

Hra Tour de Beer – Výlet do budoucnosti, vás provede pražskými hospůdkami a pivovary. Roku 2023 začala v Česku doposud nejpřísnější prohibice v dějinách. Nyní je rok 2027, ale myšlenky na zlatavý mok nejdou zapudit, jedinou možností jak ochutnat opět chuť lahodného piva je vydat se do Starého města a vypátrat přísně utajené pivovary. Veliký pozor si musíte dát na speciální hlídky, které si říkají Suchá hrdla a za konzumaci alkoholu zavírají do tmavých cel vězení. Abyste se jim vyhli, musíte prokázat skvělou orientaci, logické myšlení, všímavost i pamatováka. 

Pátrání po zmizelé kamarádce při hře Tour de Wine – Po kapkách zločinu Vás zavede do neprozkoumaných, ale o to krásnějších pražských vináren, kde ochutnáte lahodná vína, vyluštíte záhadné úkoly a osvojíte si správnou vinařskou etiketu. A snad při tom najdete svou kamarádku. Živou a zdravou.

České korunovační klenoty jsou chloubou našeho národa. Po dlouhá staletí byly klenoty bezpečně uchovány na hradě Karlštejn. Během převozu na Pražský hrad roku 1619 došlo k velkému neštěstí, korunovační klenoty se ztratily. Pomozte ztracené klenoty najít při hře Pražské památky – Po stopách korunovačních klenotů a vrátit českému národu jednu z jeho největších památek. 

Ocitáme se v době, kdy je čas velmi nestabilní. Pohybujeme se tam a zpět. A to stále rychleji a rychleji. Čas a jeho nestabilita neustále nabývají na síle a hrozí, že zcela pohltí prostor, ve kterém žijeme. Proto projděte minulostí se hrou Pražské zajímavosti – V zakletí času, dejte času řád a tím zachraňte náš svět.

Ať už si vyberete hru jakoukoliv, věříme, že si ji náramně užijete a skvěle se pobavíte. 

Zobrazit více