Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Víno mezi paletami 2022
Gastronomické akce

Víno mezi paletami 2022

Co si pod tím představit? Jednoduše plný sklad palet a na 50 vzorků vín k degustaci. Ale ne jen tak ledajakých. Na jedné straně vína Svatomartinská, ale i další mladá vína ročníku 2022, na straně druhé, vína, která letos získala ocenění na prestižních soutěžích.
Nabízí se vám tak úžasné srovnání úspěšných vín předchozích ročníků s jejich nejmladšími sourozenci ze stejných poloh, které mají soutěže teprve před sebou. K tomu si přičtěte nějakou tu dobrotu na zub, hudební kulisu ve stylu ART ROCK, např. Pink Floyd, Genesis, Yes, Cream, ale i české kapely jako Blue effect, Framus Five Michala Prokopa, Futurum.

K vaší pohodě přispěje stylové posezení na paletách v industriálních prostorách vinařství. To vše dohromady dává tušit, že atmosféra pro příjemné chvíle při vínku je doslova na dosah ruky. Na programu jsou i speciální prohlídky zámeckých sklepů s řízenou degustací 5 zajímavých vín. Navíc pokud se jmenujete Martin nebo Martina, máte 5 vzorků vín ZDARMA. Otevřeno od 16:30 až do 23:00 hod.

Provozovatel

Zámecké vinařství Bzenec

Zámecká 1508
velkokapacitní sklad vinařství
696 81 Bzenec
Tel.:
+420 731 454 541
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.zamec...
WWW:
https://www.vinar...
GPS:
48,975433 17,262620
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Slovácko
Město:
Bzenec
Tipy na výlet:
Bzenec a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Vánoce po staru ve Vracově

Pojďte si s námi užít rozmanitost skoro zapomenutých tradic v nejkrásnějším období v roce!
Vracov, Jihomoravský kraj

Zimní příhody včelích medvídků

Vezměte své děti na nádherné představení.
Vracov, Jihomoravský kraj

Košt drkotin a domácích pálenek

Pojďte s námi ochutnat domácí produkty a potěšit mlsný jazýček!
Vracov, Jihomoravský kraj

Beseda s režisérem Jiřím Šindarem – II. díl cyklu

Přijďte si zavzpomínat na velikána filmu, pana Josefa Somra!
Vracov, Jihomoravský kraj

Zámek Bzenec

Ve městě Bzenec na Hodonínsku v Jihomoravském kraji leží rozsáhlý pseudogotický zámek Bzenec. Zámek není veřejnosti přístupný, návštěvníci si však mohou prohlédnout přilehlý anglický park, ve kterém je velmi stará lípa, Bzenecká lípa, jejíž věk se odhaduje na více než 900 let.
Bzenec, Jihomoravský kraj

Obnovená kaple sv. Floriána a Šebestiána v Bzenci

Kaple sv. Floriána a sv. Šebestiána, nazývána též bzenecký Floriánek, byla postavena v roce 1703. Na konci druhé světové války byla stavba podminována a zničena ustupujícími vojáky německé armády. Obnovit se jí podařilo až roku 2018. Ve věži nově vznikla rozhledna s širokým rozhledem do okolí.
Bzenec, Jihomoravský kraj

Sklepní ulička ve Vracově – vracovský Parlament

Vracovské sklepy bývali jakousi druhou radnicí i kolbištěm debat politických a hospodářských, o čemž svědčí i název jednoho z nich, a to "Parlament".
Vracov, Jihomoravský kraj

Zahradní železnice Vracov

V obci Vracov nedaleko Kyjova vybudoval spolek Železnice 600 250 metrů dlouhou zahradní železnici. Po úzkorozchodné trati postavené v letech 2007 až 2008 jezdí dvě vlakové soupravy o celkové kapacitě 35 osob. Zajímavostí je, že veškerý vozový park je vlastní výroby, nikoliv kopie vozidel ČD.
Vracov, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Zámecké vinařství Bzenec

Po celou historii jsme pevnou součástí zámeckého areálu ve městě Bzenec, ve východním cípu Jihomoravského kraje. Citlivě, s důrazem na efektivitu a ekologii, obhospodařujeme 540 hektarů vinic ve vinařských podoblastech slovácké, mikulovské a znojemské.
Bzenec, Jihomoravský kraj

Zámecké sklepy v Bzenci

Při návštěvě Zámeckých sklepů Bzenec se seznámíte se s historií samotných sklepů, bzeneckého zámku i s výrobou vína, a také budete moci přímo ve sklepech víno ochutnat a to, co vám zachutná poté zakoupit v podnikové prodejně.
Bzenec, Jihomoravský kraj

Zážitkový vinohrad pod Starým Hradem ve Bzenci

Nový vinohrad je nedílnou součástí zábavní a naučné stezky, kterou bude otevřena v červnu 2022. Bude obsahovat různé artefakty s vinařskou tématikou, ať již pro zkrášlení tohoto místa či pro nauku o vinohradnictví. Zážitkový vinohrad bude tím pravým pro nevšední zážitky, turistiku či oslavy.
Bzenec, Jihomoravský kraj

Vinný bar Široko Daleko

Najdete nás u kaple Sv. Floriána a Šebestiána ve Bzenci. Je to k nám jen 186 schodů.
Bzenec, Jihomoravský kraj