!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Vánoce v Brně 2021
Vánoce v Brně 2021
"> "> "> "> Vánoce v Brne "> Vlácek v Brne "> Brnenské vánocní trhy
26.11.
23.12.
+ Přidat foto
Společenské akce

Vánoce v Brně 2021

  • 26. listopad 2021 17:0023. prosinec 2021 12:00
Zážitek – to je oč v Brně jde především. Užijete si živé centrum hned na několika náměstích. Čekají na vás vánoční stromy, betlém, slavnostně nasvícené ulice, vánočně vyzdobené město…
V centru si ale i přesto prohlédnete tradiční dřevěný Halouzkův betlém na Dominikánském náměstí, vyfotíte se u vánočního photopointu ve tvaru hvězdy na nádvoří Staré radnice a okouzlí vás vánoční stromy na náměstí Svobody a Zelném trhu. Právě na těchto dvou náměstích můžeme také otevřít několik stánků s vánočními dekoracemi. Ostatní stánky musí být zavřené. Ale nebuďte smutní a podpořte své oblíbené prodejce, kteří se na trhy chystali dlouhé měsíce, nákupem online!

Centrum Brna je tím nejlepším místem, kde si užívat adventní čas. Opět s vánočním stromem na náměstí Svobody, kde stál vůbec první vánoční strom u nás, s Halouzkovým betlémem, který je druhý největší svého druhu na světě, s vánoční šalinou a hvězdou či s vyhlídkou ze slavnostně vyzdobené věže Staré radnice.

Vánoční trhy, které v ulicích Brna navodí tu pravou vánoční atmosféru. V roce 2021 se trhy měly konat na čtyřech místech: Zelném trhu, náměstí Svobody, na nedalekém Dominikánském náměstí a na náměstí Moravském.

 
Zobrazit více
24.2.
Raúl Zurita

Raúl Zurita

Brno, Jižní Morava
3.11.
6.11.
Veletrhy GO a Regiontour 2022

Veletrhy GO a Regiontour 2022

Brno, Jižní Morava
1.9.
31.12.
Prohlídky brněnského podzemí

Prohlídky brněnského podzemí

Brno, Jižní Morava
26.11.
26.2.
Jiří Pelcl Design

Jiří Pelcl Design

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí