Úvod > Co chcete dělat? > BrnoPas – turistická karta, která šetří peníze
Zážitky

BrnoPas – turistická karta, která šetří peníze

Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit?
Turistická karta BRNOPAS přináší tipy na zajímavá místa, slevy na jejich vstupné a mnohé další výhody: do pěti TOP brněnských cílů vstup zcela zdarma, možnost předběhnout fronty a přednostně se dostat do vily Tugendhat nebo cestování MHD zdarma. Nově do nabídky přibyla lodní doprava po brněnské přehradě zdarma.

Čtyřčlenná rodina, která chce poznat Brno a užit si dovolenou, s třídenním kartou ušetří na vstupech a veřejné dopravě zhruba 3 500 korun.

Slevy nabízí aplikace na několik desítek míst, vedle oblíbených a známých cílů jako Špilberk či Stará radnice jsou to méně známé památky, muzea, galerie či také bazén v Kohoutovicích, zoo nebo Rodinný zábavní park Bongo.

BRNOPAS si zájemci pořídí online, z pohodlí domova ještě před cestou, nebo ji zakoupí přímo v Brně, a v to v síti informačních center. Lze si také zvolit nosič – informace se dají nahrát na osobní platební kartu, nebo na kartu, kterou je možné si půjčit v některém z infocenter TIC Brno. 

V roce 2020 BRNOPAS dostane zdarma nebo za symbolickou cenu každý, kdo stráví ve vybraných hotelích v Brně alespoň 2 noci.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021