Úvod > Co chcete dělat? > Grandezza Restaurant v Brně
Gurmánská turistika

Grandezza Restaurant v Brně

Restaurant Grandezza najdete v historické části města na Zelném trhu v prostorách stejnojmenného hotelu. Tržiště zde funguje již od 13. století a také kuchaři této restaurace ze zdejších čerstvých surovin připravují své speciality především středomořské kuchyně.
Stylová hotelová restaurace Grandezza Restaurant je podnik, který svým hostům nabízí odlehčenou kuchyni ve středomořském stylu. Dokonalý servis, špičkové suroviny a unikátní prostory s neopakovatelným geniem loci Zelného trhu zajišťují skvělé gurmánské zážitky. Individuální přístup k hostům je zde samozřejmostí.

Na jídelním lístku najdete laskominy, které uspokojí každého gurmána. Ochutnat zde můžete například lanýžový hovězí tatarák, filátko z pražmy, telecí ossobuco milanese a čerstvé ryby, masa a další speciality dle denní nabídky.

Prostory restaurace se přímo nabízejí k uspořádání firemního večírku, svatby, rautu či podobné akce až pro 120 osob. Výhodou je také možnost ubytování, dárkových poukazů (restaurace, ubytování, masáže, jacuzzi apod.)

Ubytování a restaurace v okolí

Café Momenta v Brně na Zelném trhu

Café Momenta v Brně na Zelném trhu

Brno, Jihomoravský kraj
EFI Hostinec Zelňák

EFI Hostinec Zelňák

Brno-střed, Jihomoravský kraj
Monogram Espresso Bar v Brně

Monogram Espresso Bar v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Būcheck Brno

Būcheck Brno

Brno, Jihomoravský kraj