Úvod > Kalendář akcí > The World of Hans Zimmer v brněnské DRFG Aréně

The World of Hans Zimmer v brněnské DRFG Aréně

Kdy 15. únor 2020 Hudební a divadelní akce
Světové turné The World of Hans Zimmer v únoru zavítá do České republiky tentokrát do Brna!
Držitel Oscara, Grammy a Zlatého glóbusu Hans Zimmer je kurátorem a hudebním režisérem a tvůrcem celé show, ikdyž se jí sám osobně nezúčastní, pozval několik renomovaných sólistů, které si podle jeho slov sám “vychoval“, kteří nazpívali jeho melodie a představí se během velkolepého koncertního turné v Brně a to 15. února v DRFG Aréně.

 Mezi účinkujícími, které Hans Zimmer osobně vybral a požádal o spolupráci, je mnoho známých jmen hudebního světa. Jedná se například o fenomenální Lisu Gerrard, jejíž mystický hlas diváci jistě znají z Oscary i Glóby ověnčeného filmu Gladiátor. Dále Tina Guo, violoncellistka, která hrála nádherná sóla ve skladbách k filmům Počátek, Lví Král nebo Wonder Women. Nebo Pedro Eustache, jehož brilantní flétna zní ve filmech Piráti z Karibiku a Kung Fu Panda.

 Koncertní turné The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration sklízí úspěchy po celém světě. Toto přelomové turné Hanse Zimmera, který je rockovou hvězdou mezi skladateli filmové hudby, účinkují i jeho dlouhodobí přátelé a kolegové. Během představení se budou střídavě zobrazovat krátké videozáznamy Hanse Zimmera a jeho dlouholetých přátel a kolegů, aby divákům poskytl vzrušující a zábavné pohledy do zákulisí jeho studiové práce. Publikum se bude moct tešit na úžasné vizuální projekce filmových sekvencí během hudby.

Celá show bude pod vedením Gavina Greenawaya – dirigenta soundtracku, o kterém samotný Hans Zimmer řekl, že mu věří víc než sám sobě. Symfonický orchestr bezpochybně přinese intenzivní a nezapomenutelný koncertní zážitek.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 1. 2020