!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Marriott Courtyard Brno

Hotel Marriott Courtyard Brno

Ubytování
Courtyard Marriott Brno je moderní čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí 201 luxusních pokojů včetně jednoho střešního apartmá. Hotel se nachází v areálu Spilberk Office Centre a poskytuje nádherný výhled na historické centrum města.
Svojí světlou fasádou předznamenává hotel Courtyard Marriott Brno i vnitřní interiér. U vchodu v hotelové hale hosty upoutá obří olejomalba ledního medvěda mezi antickými sloupy od současného výtvarníka Marka Číhala. Své dílo Věčné léto v římské vile tvořil přímo na místě celý měsíc.

Čtyřhvězdičkový hotel světoznámého řetězce Marriott má kapacitu 201 pokojů ve třech skupinách – od základního o ploše 25 metrů čtverečních přes dvojpokoj s malým obývákem až po šedesátimetrové prezidentské apartmá s velkorysou terasou. Všechny konferenční místnosti jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální technikou s možností využít také zasedací místnosti s vestavěnou telekonferenční technologií.

Ať už budete v Brně v rámci obchodních záležitostí nebo jako turista v hotelu Courtyard Marriott Brno se budete cítit jako doma. Prostorné pokoje nabízejí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a nádherný výhled na moravskou metropoli.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí