Úvod > Co chcete dělat? > Hala Rondo – multifunkční sportovní a kulturní hala v Brně
Zimní sporty

Hala Rondo – multifunkční sportovní a kulturní hala v Brně

Hala Rondo je víceúčelová sportovní hala s ledovým povrchem, kterou můžete nalézt na jihu brněnské městské části Staré Brno. V roce 2010 prošla náročnou modernizací, po které splňuje i ty nejnáročnější požadavky, jež jsou na moderní haly kladené.
V současné době se zde konají hokejové zápasy, dále se zde pořádají hudební koncerty, zábavné show a nejrůznější sportovní utkání. Hala samotná byla otevřena oficiálně v roce 1982 při pořádání Mistrovství světa v kuželkách. V roce 2010 prošla náročnou modernizací, po které splňuje i ty nejnáročnější požadavky, jež jsou na moderní haly kladené.

Hala Rondo, jež má kapacitu 7.200 míst (z toho 4.200 k sezení), tedy funguje jako největší brněnské víceúčelové zařízení směrované především na hokej. Konají se zde ale také koncerty kapel všech možných žánrů, školící a vzdělávací semináře a nejrůznější zábavní sportovní akce (každoročně velmi populární motokros, lední revue, vystoupení tanečních a baletních souborů atd.).

Hala Rondo se nachází v samém středu města Brna. Proto doporučujeme využít spíše služeb MHD nebo chůzi před osobní dopravou (vzdálenost z autobusového i vlakového nádraží i z Mendlova náměstí je vždy cca 1 km a 3 minuty jízdy MHD).

Provozovatel

Hala Rondo

Křídlovická 34
603 00 Brno
Tel.:
+420 733 537 348
Email:
a.dosoudil@kometa...
WWW:
www.hala-rondo.cz
GPS:
49,185449 16,602053
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 
Kurzy bruslení v Brně

Kurzy bruslení v Brně

Brno-střed, Jihomoravský kraj
Relaxační studio Linie v Brně

Relaxační studio Linie v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Tenisová škola Brno

Tenisová škola Brno

Brno-střed, Jihomoravský kraj
Squash a spinning v centru Brna

Squash a spinning v centru Brna

Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí