Úvod > Co chcete dělat? > Zimní sporty > Kurzy bruslení v Brně
Zimní sporty

Kurzy bruslení v Brně

Všichni příznivci bruslení jsou vítáni v Krasobruslařské hale na ulici Křídlovická v Brně (vedle haly Rondo). TJ Stadion Brno pořádá kurzy bruslení pro děti a dospělé, a to pro všechny stupně pokročilosti.
Kurzy pro děti
Kurzy je určen pro děti od 4 do 12 let. Probíhá vždy v úterý a ve čtvrtek od 17:00 do 17:45 (resp. 18:30). Před lekcí na ledě lze absolvovat suchou přípravu, která je zahrnuta v ceně kurzu. Děti jsou rozděleny do 3 výkonnostních skupin podle míry pokročilosti. Cena kurzu začíná na 2 900 Kč (1x týdně, celkem 15 lekcí) v závislosti na počtu lekcí. Začátek turnusu je vždy v září a v únoru. Přihlašování je možné i v průběhu.

Kurzy pro dospělé
Kurzy pro dospělé jsou určeny pro všechny dospělé a dospívající. Probíhá v pondělí (7:45-8:45), úterý (17:45-18:30, 18:45-19:45), čtvrtek (17:45-18:30, 18:45-19:30), sobotu (10:00-11:30). Nabízíme také kurz pro hokejisty v neděli 1x14 dnů od 8:15 do 9:45. Výběr lekce je závislý na pokročilosti účastníka:
  • 1. začátečníci I (stojí na bruslích poprvé nebo mají velmi omezené základy)
  • 2. začátečníci II (ovládají: jízda vpřed, jízda vzad, jízda v hranách /obloučky – stačí na 2 nohách/, slalom, otočky na 2 nohách)
  • 3. mírně pokročilí (ovládají: trojky vnější, vnitřní přešlapy vpřed, vzad, obloučky vnější, vnitřní)
  • 4. pokročilí (ovládají: pletýnka vpřed, vzad, amerikán, mond, pirueta na 2 nohách, kadet)
  • 5. hokejisti (pokročilí zájemci o zdokonalení se v bruslení se zaměřením na hokej)
Cena kurzu pro dospělé je od 3 200 Kč (1x týdně, 15 lekcí) v závislosti na počtu lekcí.
 

Provozovatel

TJ STADION BRNO, z.s.

Křídlovická 908/32
602 00 Brno-střed
Tel.:
+420 724 440 120
Tel.:
+420 543 331 538
Email:
petra.fritschova@...
Email:
tj@stadionbrno.cz
WWW:
https://www.stadi...
GPS:
49,186209 16,601868
 
 

Cena

Poznámka:Cena kurzy pro děti je od 2 900 Kč, pro dospělé od 3 200 Kč (1 lekce týdně).

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Spoutaný trávou

Vyprávění nahého mnicha, císaře, generála a slona o životě, smrti i drobném hmyzu. Divadelní odpočinutí od světového chaosu s křehkými kovovými loutkami, zvuky a stíny.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Zdraví zubů s přesahem do čínské medicíny

Zajímá vás důvod, proč někteří lidé mají pevné zdraví a dobré zuby i ve vysokém věku? Přednáší: MDDr. Jana Samohýlová, Brno.
Brno, Jihomoravský kraj

Maker Faire Brno 2024 – Přehlídka inovátorů a vynálezců

Celosvětová přehlídka kreativity, tvořivosti a inovací přichází i do Brna! Vyzkoušejte, poznejte a osahejte si nevšední projekty a experimenty z oblastí nových technologií, řemesel, 3D tisku, ale i vyšívání, elektroniky, designu, dronů, modelářství a mnoho dalších.
Brno, Jihomoravský kraj

Paměť swingu je! – ples Paměti národa

Máte rádi tanec a swing? A historii? Pokud ano, přinášíme vám unikátní spojení pohybu, myšlení a zábavy! Swingový ples na podporu Institutu Paměti národa Brno.
Brno, Jihomoravský kraj

Open House Brno – Téma – Inkluze a přístupnost

Nakolik je současná podoba Brna přístupná a prostupná pro jeho obyvatele a jaký historický vývoj vedl k současné podobě inkluzivity města představí výstava Open House: Téma – Inkluze a přístupnost v Atriu budovy O1 Fakultní nemocnice u sv. Anny.
Brno, Jihomoravský kraj

Festival Kefasfest 2024

Romantické prostředí bývalého kláštera Rosa Coeli nedaleko Brna vás strhne svojí krásnou atmosférou.
Brno, Jihomoravský kraj

Velikonoční festival duchovní hudby – Filharmonie Brno: Hořínka, Janáček

Provedení Glagolské mše patřívá k nejslavnostnějším koncertům festivalu. Pod taktovkou Tomáše Netopila uzavře letošní ročník. Janáčkovo dílo zazní po brněnské premiéře orchestrální kompozice Slavomíra Hořínky Raduj se III.
Brno, Jihomoravský kraj

Muzejní hřiště v Diecézním muzeu – Připravujeme se na Velikonoce

Popovídáme si o tom, co znamená půst a jak se můžeme doma připravit na velikonoční svátky. Děti se mohou těšit na zdobení svíce. Součástí je prohlídka stálé expozice.
Brno, Jihomoravský kraj

Winning Group aréna neboli Rondo v Brně

Od roku 2021 přejmenovaná hala Rondo na Winning Group arénu je je víceúčelová sportovní hala s ledovým povrchem, kterou můžete nalézt na jihu brněnské městské části Staré Brno. V roce 2010 prošla náročnou modernizací, po které splňuje i ty nejnáročnější požadavky, jež jsou na moderní haly kladené.
Brno, Jihomoravský kraj

Klub Leitnerka – multifunkční prostor v Brně

Historie klubu Leitnerova sahá do 50. let, kdy byl vybudován svépomocně na brigádách. Přestože od svého vzniku naplňuje roli „kulturáku“ byla vždy, stejně jako dnes otevřena nejrůznějším kulturním a společenským programům. V listopadu 2017 otevřel klub nově po kompletní rekonstrukci.
Brno, Jihomoravský kraj

Tenisová škola Brno

Zaměřujeme se na pravidelnou celoroční výuku tenisu dětí i dospělých všech výkonnostních skupin. Cílem tenisové školy jsou usměvavé děti s dobrými tenisovými základy a přirozenou radostí ze hry.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Relaxační studio Linie v Brně

Relaxační studio Linie nabízí zeštíhlování problémových partií pomocí přístrojové lymfodrenáže, finskou saunu, solnou jeskyni, chemický peeling a další procedury.
Brno, Jihomoravský kraj

Squash a spinning v centru Brna

Užijte si 4 klimatizované kurty, nerezový bazén s perličkou, protiproudem a hydromasáží. Nabídka výukových lekcí pro začátečníky až po profesionální trenéry pro hráče.
Brno, Jihomoravský kraj

Asylum Dr. Sorensona

Troufnete si vejít do míst, kde je pravda o utrpení hluboko vpita do zdí psychiatrické léčebny?
Brno, Jihomoravský kraj

Nest Escape – Zkáza Černobylu a další únikové hry v Brně

Úniková hra, která vás přenese do dějiště nejslavnější jaderné havárie! Kromě Zkázy Černobylu můžete vyzkoušet další tři hry.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

BodyBody Brno

Chcete vypadat dobře, cítit se skvěle  a být fit? Chcete trénovat pod dohledem osobního trenéra?
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Raw with love – první brněnská raw cukrárna

Raw with Love je brněnská raw/veganská cukrárna. Všechny zákusky jsou také bez lepku a cukru, vyráběné přímo v cukrárně z čersvých surovin a sezonního ovoce v raw a bio kvalitě.
Brno, Jihomoravský kraj

Vinárna RockWine v Brně s fragmenty starobylé rotundy

Vinárna Rockwine v jednom prostoru kombinuje obchod s vínem, hudební klub i galerii. Vznikla v místech, kde archeologický průzkum odkryl ojedinělou raně středověkou rotundu z 11. století, a architektonicky zajímavý interiér z dílny arch. Martiny Habiny kruhového půdorysu památky maximálně využívá.
Brno, Jihomoravský kraj

A-Austerlitz Hotel v Brně

Tříhvězdičkový hotel A-Austerlitz se nachází v centru Brna. Nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s parkováním, vyhlídkovou restaurací a konferenční prostory. Je tedy vhodný jak pro ubytování turistů a obchodních cestujících, tak i sportovců a jejich fanoušků.
Brno, Jihomoravský kraj

Sorry, pečeme jinak

Otevření této cukrárny bylo popraskem na brněnské laguně! V legendárním Domě U Kouřícího králíka ožil barevný svět talentované Šárky Divácké.
Brno, Jihomoravský kraj

Courtyard by Marriott Brno

Courtyard by Marriott Brno je moderní čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí 201 luxusních pokojů včetně jednoho střešního apartmá. Hotel se nachází v areálu Spilberk Office Centre a poskytuje nádherný výhled na historické centrum města.
Brno, Jihomoravský kraj

Borgo shop

Jedná se o velice útulný obchůdek s nejen italským sortimentem zboží. V Borgo shopu si můžete i posedět nad skleničkou vína, kvalitní kávou Hausbrandt, dostanete zde lahodné sýry, uzeniny, domácí plněné bagety či domácí dezerty.
Brno, Jihomoravský kraj

Kavárna Večerka v Brně

Na Pekařské ulici v Brně natrefíte na originální kavárnu Večerka. Výběrovou kávu s teplým skořicovým šnekem anebo poasijštěnou koprovku, Pho s játrovými knedlíčky nebo kimchi segedín vám tu nabídnou dva nadšení baristé, Duc MInh Nguyen (Tomi) a May Tran Hau, kteří se rozhodli dělat věci jinak.
Brno, Jihomoravský kraj

Palazzo Restaurant v Brně

Výjimečná kuchyně v unikátním interiéru v historickém centru Brna.
Brno-střed, Jihomoravský kraj