!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Relaxační studio Linie v Brně
Životní styl

Relaxační studio Linie v Brně

Relaxační studio Linie nabízí zeštíhlování problémových partií pomocí přístrojové lymfodrenáže, finskou saunu, solnou jeskyni, chemický peeling a další procedury.
Relaxační studio Linie v Brně se zaměřuje na hubnutí, tvarování postavy, masáže, neinvazivní zákroky a dále nabíz finskou saunu, tropickou saunu, infra saunu, solárium, vyhlazování vrásek či chemický peeling.

Zdejší finská sauna nabízí prostory k relaxaci pro 2-6 osob. Součástí je odpočívárna a ochlazovna se sprchou a kádí. Ručníky, prostěradla jsou v ceně, na vás zůstává už jen dobrá nálada. Saunování lze spojit s masáží nebo relaxací v solné jeskyni, která je vybavena solí z mrtvého moře. K dokonalému odpočinku pomohou také masáže - objednat si můžete čokoládovou, relaxační a sportovní, thajskou, lávovými kameny, havajskou, kokosovou či medovou.

Která žena by nechtěla být stále mladá a krásná? Mít dokonalou, bezchybnou a samatově hladkou pleť? To je snem každé z nás. Dopřát si můžete chemický peeling, injekční lipolýzu, což je moderní neoperativní metoda plastické chirurgie, která vám pomůže zbavit se nadbytečných tukových polštářků.
Zobrazit více

Provozovatel

Studio Linie

Křídlovická 68
603 00 Brno
Tel.:
+420 777 867 795
Email:
info@studiolinie.cz
WWW:
www.studiolinie.cz
GPS:
49,184024 16,605002
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Časová náročnost

1,0 hodina