Úvod > Co chcete dělat? > Relaxační studio Linie v Brně

Relaxační studio Linie v Brně

Životní styl
Relaxační studio Linie nabízí zeštíhlování problémových partií pomocí přístrojové lymfodrenáže, finskou saunu, solnou jeskyni, chemický peeling a další procedury.
Relaxační studio Linie v Brně se zaměřuje na hubnutí, tvarování postavy, masáže, neinvazivní zákroky a dále nabíz finskou saunu, tropickou saunu, infra saunu, solárium, vyhlazování vrásek či chemický peeling.

Zdejší finská sauna nabízí prostory k relaxaci pro 2-6 osob. Součástí je odpočívárna a ochlazovna se sprchou a kádí. Ručníky, prostěradla jsou v ceně, na vás zůstává už jen dobrá nálada. Saunování lze spojit s masáží nebo relaxací v solné jeskyni, která je vybavena solí z mrtvého moře. K dokonalému odpočinku pomohou také masáže - objednat si můžete čokoládovou, relaxační a sportovní, thajskou, lávovými kameny, havajskou, kokosovou či medovou.

Která žena by nechtěla být stále mladá a krásná? Mít dokonalou, bezchybnou a samatově hladkou pleť? To je snem každé z nás. Dopřát si můžete chemický peeling, injekční lipolýzu, což je moderní neoperativní metoda plastické chirurgie, která vám pomůže zbavit se nadbytečných tukových polštářků.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 10. 2019